2737
2739
فقط عزیزم منم حاملگی کتک خوردم مردا باید با حرفه ای عاشقانه رامشون کرد زیاد رو اعصابش بری بدتر میشه ...

واقعا منم همچین تجربه ای دارم کلا شوهرمن عصبی میشه چیزی نگم اروم میشع پشیمون میشه روعصابش برم بدترمیشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام.شوهرمنم بااینکه عاشقمه وبیشترازهرکسی توی دنیادوستم داره ولی دست بزن داره تاچندروز پیش دعوامون ش ...

متاسفم برای زنان ساده ی سرزمینم

که هنوز که هنوزه از همچین الاغایی بچه دار میشن.

سلام.شوهرمنم بااینکه عاشقمه وبیشترازهرکسی توی دنیادوستم داره ولی دست بزن داره تاچندروز پیش دعوامون ش ...

خاک عالم بر سرش چرا باهاش زندگی میکنی گور باباش ولشکن 

Mylovesam20 سابقم نی نی یار لطف کرد کاربریمو بخاطر نظری ک دادم ترکوند 😂😂🙄کاربر قدیمم 
2728

ببین عزیز اولا غلط کرده دست بلند کرده سر زنش چه حامله چه نه 

برو کلانتری برگه پزشکی قانونی بگیر معاینت میکنه برات مینویسه بعد برو ادامه شکایتتو بگیر 

تو فامیل پخش نکن به خونوادت بگو با پدر یا برادرت برو حتما برو خب آفرین اینجور آدما رو اصلا نباید بخشید.یا ازشون ترسید اگه کاری نکنی بازم میزندت و فرقی نداره بچه داری یا نه

این چه دوست داشتنیه برو شکایت کن آدم میشه اونوقت مردا تا به غلط کردن نیوفتن آدم نمیشن

2738
پزشک قانونی میگه از. کجا معلوم که عکس مال تو هست...بعد میگه از کجا معلوم که اون زده باشه...شاید کس د ...

نه اینطور نیست تو وقتی بگی این زده حرفتو قبول میکنن مطمعن باش حتی اگه خودش رد کنه

😂😂😂😂خب دست بندازه تو همونجاکه شیاف جامیکنن جربده😕😕😕

😷🤮🤢

خاک انداز کیست ؟ خاک انداز یه سری کاربر هستن تا یکی تاپیک میزنه ، سریع مثل خاک انداز خودشونو میندازن وسط و کامنت میذارن : (خب چکار کنم)،(به تو چه)یا(به ما چه) این که گُل ⚽️ به خودیه 😂 خب اگه میگی (به ما چه)میشه بگین شما وسط این تاپیکی که به شما مربوط نیست ، چه گوهری می اَفشانین ؟ آهای شمایی که می نویسین : (خب چکار کنم) شما بفرما مابقیِ اورانیوم هایی که تو تاپیک های قبلی جامونده رو غنی بفرمایین کاش فضای مجازی ، یه فیلتری داشت کسایی که فرهنگِ حضور در سایت های عمومی رو ندارن ، نتونن ورود کنن و انرژی منفی هاشون رو به اشتراک بذارن لطفا کاربرای خاک انداز به تاپیک من نیان  مرســـی ، اَه   
متاسفم برای زنان ساده ی سرزمینم که هنوز که هنوزه از همچین الاغایی بچه دار میشن.

دیگه متاسفانه زنهای زیادی هستن که کتک خوردن از شوهر و بد دلی و خیانت شوهر رو روی حساب عشق میذارن.درحالیکه وقتی عاشق کسی باشی حتی حاضر نیسی خار به پاش بره چه برسه اینکه کتکش بزنی خودت.بخصوص توی دوران بارداری.یعنی هم زنش هم فرزندش رو کتک زده.البته بنظر من بهتره دلسوزی نکنید چون درنهایت همین زنها میان توی روت وایمیستن میگن اصلا شوهرم عاشقمه بهترین مرد روی کره زمینه دلش خواسته کتک بزنه بتوچه.پس بهتره دخالت نکنی.بقول خود مردها همیشه میگن زن تا ضعیف نباشه جرعت نداریم کتکش بزنیم.بهترین مرد کره زمین هم وقتی در برابرش ضعیف باشی و خودت حقیرکنی کتکت میزنه یک چیز طبیعیه.اکثرا مردها زنهای قوی و شجاع و. ازاد رو دوست دارن و بهش احترام میذارن.

قبلا تو عقد و اویل ازدواج دست روم بلند میکرد ولی خیلی وقت بود نکرده بود...مخصوصا الان ک حامله ام اصل ...

ببخشید ولی مقصر خودتی چرا با این شرایط حامله شدی

دوستان من سامارا هستم عضویتم سال 95بود ولی به دلایلی کاربری قبلیم حذف شد
2706