2737
2739
ایندفعه تا آدمش نکنم ول نمیکنم...قبلا فرق داشت الان قراره ی بچه بیاد

به خدا که آدم نمیشه بدتر هم میشه حالا ببین کی گفتم بعدها میشینی اشک میریزی کاش یکی دیگه بچه را) بدبخت نمیکردم. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شما تاحالا خودتون تجربه داشتین میخوام مطمئن باشم خودتون این راه رو رفته باشین بلد باشین فقط شنیده ها ...

ببين رفتن و شكايت كردن و جواب گرفتن حدود يك سالي حالا يكي دوماه كمتر بيشتر طول ميكشه.ميري كلانتري نامه ميده ميري پزشكي قانوني اونجا ٥٠.٦٠تومن ميدي دكتر ميگه نشون بده هر زهم و كبودي و خراش و قرمزي و ورم و همه چي رو اونم مينويسه بعد نامه ميره كلانتري تو هم ميري دادسرا شكايت اونجا ازت ميپرسن شاهد داري يا نه بايد دو تا شاهد غير از خانواده خودت باشه اصولا واسه دعواهاي خانوادگي زن و شوهري شاهد نيست بايد بتوني داديار رو قانع كنط كه شاهد مثلا نصفه شب يا وسط دعوا از كجا بيارم و اگر كار هميشگي باشه داديار ميفهمه شاهد نياز نيست گاهي هم قسم ميدن كه زنده يا خودزني بوده بعد اون ميتونه اعتراض كنه و يا توميتىني بعد ميره پرونده زير دست قاضي اصلي و اون حكم اصلي رو صادر ميكنه و طبق نامه پزشكي قانوني ديه تعيين ميكنه و بگم همون بار اول كه مرد رو دادسرا ميخاد بايد وثيقه بذاره

ما ملت حسينيم
2731
ببين رفتن و شكايت كردن و جواب گرفتن حدود يك سالي حالا يكي دوماه كمتر بيشتر طول ميكشه.ميري كلانتري نا ...

در مورد شاهد گفتید باید دادیار رو قانع کنیم و یا کار همیشگی باشه، یعنی چی؟در چه صورت بهشون اثبات میشه که این کاره همیشگی بوده

من که میگم فرقی نداره.هردوش خوبه خیلی هم خوبه.ولی متاسفانه خیلی ها هستن عاشق پسرن

من عاشق دخترم یعنی ی چیز وحشتناک دختر دوست دارم امشب اکثر تاپیک های دعا گفتم برا دختر دار شدن منم دعا کنید.

2738
شما تاحالا خودتون تجربه داشتین میخوام مطمئن باشم خودتون این راه رو رفته باشین بلد باشین فقط شنیده ها ...

نه عزیزم .واقعیتش منم فقط شنیدم

یه دمپایی ابری خیلی نرم خریدم  میخام بدم همسایه طبقه بالامون بگم بده پسرش سماش اذیت نشه وقتی داره جفتک میندازه    آییییی مرغ سحری صب کن مارو باخود ببر از کوچه ها آییییییی مرغ سحری خیر نبینی 

عزیزم یعنی چی نمیذاره از خونه تنها برم جایی؟

مگر شما یه زن بالغ نیستی؟ 

نمیذاره معنی نداره.

به حرف این کاربرایی که میگن لابد یه چیزی گفتی عصبیش کردی و تقصیر خودته توجه نکن. 

اونی که عصبی میشه و نمیتونه خشمشو کنترل کنه و دیگرانو کتک میزنه،  تقصیر هیچکسی غیر از خودش نیست.

عادت نکنیم همیشه زن رو مسول همه چی بدونیم.

بله درستش اینه راه گفتگوی بدون دعوا و خشونتو با هم یاد بگیرید.ولی اگر یه روزم این وسط دعوایی پیش اومد، هر حرفی هم رد و بدل شد، هیشکی تحت هیچ عنوانی حق نداره دس روی دیگری بلند کنه.

حقوق انسانی خودتونو بشناسید

در مورد طول درمانم تصمیم با خودته. اگر نسبت به زندگیت نامطمئنی و میگی قبلنم اینکارو کرده، حتما برو پزشکی قانونی طول درمان بگیر.این حرفم که نمیذاره از خونه برم بیرون از سرت بیرون کن. ادم بالغ اجازه‌ش دست خودشه

اما اگر فکر میکنی میتونید با صحبت کردن با هم یا رفتنِ پیش زوج درمانگر میتونید حلش کنید، اینکارو بکنید

بخاطر آرامش خودت بیخیال شو ولی باهاش سرسنگین باش . قهر نباش ولی صمیمی هم نباش. بهش بفهمون دلگیری . ...

با این حرف که مردا همه شون فلان طورن، مجوز خشونت بهشون ندید!!! بابا ماها همونقد انسانیم که مردا

واقعا چه فازیه این

سلام

خیلی اتفاق بدی افتاده واستون

این که همسرتون اولین بارش بوده که اینکارو کرده یانه خیلی مهمه

اگه اولین بارشون بوده حتما برین پیش مشاور، بخاطره طفل معصومی که قراره بدنیا بیاد این قضیه رو جدی بگیرید و مشاوره برید و پایه های زندگیتون رو قوی کنید، خواهش میکنم نذارید فرزندتون به آماره بچه های طلاق اضافه بشه لطفا🙏🙏

ولی اگر همسرتون قبلا هم روی شما دست بلند کرده بوده دیگه متاسفانه خیلی دیره واسه اینکه شما بخواین همسرتون رو درست کنین چون ایشون به این کار و معذرت خواهی بعدش عادت کرده، تنها کاری که شما میتونین بکنین اینکه شرایط بالاگرفتن دعوارو فراهم نکنین اصلا،تا میبینین همسرتون عصبانی هست به هیچ عنوان وقت حاضرجوابی نیست، 

من یک نکته دیگه ای رو هم که باید بگم بهتون اینه از الان تا زمانی که بچه بدنیا بیاد احترام گذاشتن به همدیگه و اهمیت دادن به همدیگه وعاشق هم بودن رو روزوشب ساعت به ساعت دقیقه به دقیقه تمرین کنین مخصوصا شما، نقش شما توی تربیت یک انسان خیلی مهمتره از پدرش، پس شما کاره سختی پیش رو دارین چون هم باید همسرتون رو تربیت کنین البته باعشق نه بازور وهم باید آماده پرورش فرزندتون باشین

شما یه کوچولو سعی کنین خدا خودش بقیه راه رو واستون هموار میکنه

علی یارتون🙏🙏

آره واقعا ادبش کن فردا روز جلو بچه ات دست بلند میکنه

ادب کردنشون هم روش خاص داره که صدرصد دعواوجیغ ودادوفریاد نیست

هیچ وقت نذارین دعوا بالا بگیره

هیچوقت به هیچکس بیشتراز همسرتون اهمیت وارزش ندین

هیچوقت بخاطره هیچکس باهمسرتون دعوا نکنین

هیچوقت بابی احترامی به همسرتون خودتونو آروم نکنین چون باعث میشه بهش اجازه بدین که بهتون بی حرمتی کنه

اگه عشق میخواین اگه احترام میخواین اگه آرامش میخواین اگه خوشبختی میخواین پس به همسرتون عشق و احترام و آرامش وخوشبختی بدین

اینکارا انجامش سخته ولی اگه فقط یذره سعی کنین مطمئن باشین همسرتون ده برابر شما قدم برمیداره واسه ساختن دوباره زندگیتون

خانوما توی بارداری خیلی حساس میشن و زودرنج این موضوع رو به همسرتون بگین تابدونه، پیامهایی که راجع به حساسیت زنان باردار توی تلگرام یاهرجایی خوندین رو واسش بفرستین تا بدونه که باید باهاتون چطور رفتارکنه

2706