2737
2739
تو اصفهان نمایندگیشم نداشت🤦‍♀️

من تو اراک از نمایندگیش شش ماهه پیش یهa30برداشتم ۳۲۰۰

دوسه روز پیشم رفتم a50sبرداشتم ۴۵۰۰

عاشق سریال هرجایی ام ...میران و ریان...پروفایلم مخصوصص اون سریاله...عشق منن این دوتا❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بله عزیزم من خودم s10 پلاس دارم ویتنامه تا ۲ ۳ ماه پیشم ویتنام تو بازار بود الان نیست😑

خب بیشتر بگرد حالاچیشده مگ گوشیت مشکل داره؟

یه جایی خوندم نوشته بود: آرزویی ک فقط مال یه نفر باشه حتما براورده میشه،ولی آرزویی ک چن نفر بخوانش ب لایق ترینشون میرسه،پس یا یه چیزیو بخواه ک بقیه نخوان یا لایق ترین باش!♣️♠️
2731

من تازه از دیجیکالا خریدم  سامسونگ a30. دیگه همه میدونید دیگه تنوعش بالاست همه چی دارن و نظرات مردم هم هست من خرید کردم یه لینک بهم دادن که اگه دوباره خواستم بخرم شامل تخفیف بشه من که الان دیگه نمیخوام بخرم احتمالا لینکش سوخت بشه تا من بخوام استفاده کنم میزارم هرکی خواست گوشی بخره استفاده کنه از تخفیفش میزارم اینجا لینکشو هر کی زودتر خرید از این تخفیفم استفاده کنه .روی لینک که بزنید دیگه قیمتارو با تخفیفش نشون میده براتون

https://affstat.adro.co/click/1aea9a12-c264-4a70-8ce9-10e3e9b614c7