2733
2739
عنوان

کسی هست بچش اینجوری باشه خسته شدم

961 بازدید | 89 پست

شیر نمیخوره 

لعنت به رفلاکس 

ساعت ۱ دیشب شیر خورد خوابید تا ۷ صبح ۷۰ سی سی خورد همه رو اورد بالا 

الانم دیگه نمیخوره 

سرم داره میترکه داغون شدم دیگه 

پدرم درمیاد تا یه ذره شیر بدم بهش 

دارو هم میدم بی فایده 

الان ۵ ماهشه حتی یه ذره هم بهتر نشده 

تو بیداری که محاله شیر بخورخ فقط تو خواب 

که الان چند وقته تو خوابم نمیخوره .غذای کمکی هم فرنی میدم فقط اونم گاهی میاده بالا 

🔵🔵🔵وزن اولیه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شیر دادن برام شده کابوس 

برا شیر دادن باید دهنشو به زور باز کنم شیشه بکنم دهنش، شیشه رو باید کلی تو دهنش بچرخونم فکشو ماساژ بدم که شروع کنه مک زدن  

نگید به زور نده مگه میشه بعد ۷ ساعت شیر ندم اخه

🔵🔵🔵وزن اولیه 
2728

چرا اینقده رفلاکس زیاد شده؟

خدایا هرجای ایرانم که دست میزنم درد میکند خودت مراقبمون باش😞                                                   عضو کمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ:شوشو(شوهر)  عِجقم(عشقم)🙊آخایی(شوهر) 🙊عجیجم(عزیزم)  پِری  آقایی(شوهر)  آز(آزمایش)  سز(سزارین)  اپی(ایپلاسیون)😳خخخخ(خندیدن مجازی)😤ازد(ازدواج)😞تودلی(جنین)😩چِلا(چرا)😖پسمل(پسر)😏دخمل(دختر)😕ریپ(ریپلای)😯رل(دوست پسر و دختر)😭دویوق(دروغ)😭عخی(آخی)👊پروف(پروفایل)😛خوشمل(خوشگل)👊کنجد(بچه)😩😩😩ز (زنگ زدن)😨                              

من ۴ ماهشه خب شیر رفلاکسی باید بخوره چی میدی بهش؟ من بجه ام رفلاکس داشت بهش ar نداد گفت خوب نیست معتادش میشه معده اش تنبل میشه ولی برای درست کردن معدش شیر ببلاک کامفورت داد ۱ ماه خورد قطع کرد دکترش گفت ببلاک ساده بده حالا الانم تقریبا یکمی بالا میاره ن ب شدت قبل هنوزم عداش ندادم 

درمان پلی کیستیک و تنبلی تخمدان منم پلی کیستیک و تنبلی داشتم.اول از همه اقدام تعطیل تا۳ ماه جلوگیری بشه تا رحم اماده بشه.سردیجات تعطیل.خوردن دم نوش های گرم هرروز مثلا دم نوش چوب دارچین ،دم نوش زنجبیل و... ک با نبات بخوری.توی پریودی حمام نکنید جای سرد نشینید و پیاده روی داشته باشید و فعالیتتونو بالا ببرید تا رحم پاکسازی کامل بشه.توی پریودی هرروز کاچی مغزدار درست کنید بخورید من روز اول ی قابلمه درست میکنم و روزای بعد تااخر پریودیم یکمیشو گرم میکنم هرروز میخورم.طرز تهیه داره خاسیند میگم.هرروز دوسین ناشتا بخور (سیاه دونه 
2738

شربت رانیتیدین خوبه. سطح شیبدار بخوابون.بعد شیر نیم ساعت عمود نگه دار.آروغشو ریز ریز بین شیر بگیر. نزار جمع شه.وقتی میخواد آروغ گنده بزنه هم بالا میاره خب

چه چفیه ها که خونی شد تا چادرم خاکی نشود...
شربت رانیتیدین خوبه. سطح شیبدار بخوابون.بعد شیر نیم ساعت عمود نگه دار.آروغشو ریز ریز بین شیر بگیر. ن ...

عزیزم مشکل من اینا نیست 

باید بخوره که من اروغشو بگیرم 

مسکل من شیر نخوردنشه

🔵🔵🔵وزن اولیه 

اخه زیادم میخوره بچه پنج ماهه هفتاد سی سی واقعا از معده اش میزنه بالا.

کم بهش بده مثلا سی ،سی سی بهش بده باز نیم ساعت دیگه ۳۰سی سی دیگه.

من همونیم که ناخواسته باردار شده بود🥴 تمام آینده رو فقط برای پسرش برنامه ریزی کرده بود و نمیتونست عضو جدیدو بپذیره😓 افسردگی گرفته بود هیچ جوری با بارداریش کنار نمیومد😖 دنبال دارو و روش های سقط بود😭،الان همون جنین ناخواسته به دنیا اومده 😊یه دختر به زیبایی و سفیدی فرشته ها🥰.اون روی شوهرمو با اومدن دخترمون بعد از ۸ سال زندگی مشترک تازه دیدم 😆جوری قربون صدقه ی دخترمون میره و تو آغوش میگیرتش که باورم نمیشه این مرد همون شوهر  خجالتی و کم عاطفه است که  به زبون اوردن احساساتش خیلی براش سخت بود😮،باشه. هر روز میگم خدایا هزار مرتبه شکرت که این فرشته کوچولورو به ما دادی(مادر بزرگ یکی از شاگردای دوسال پیشم بعد از دوسال بی اطلاعی از هم خواب دیده بود توی تاریکی توی یه خونه چراغ سبز روشن بوده از ادما میپرسیده این خونه کیه بهش میگفتن خونه خانم معلم طاهاست.مادر بزرگ طاها صبح بلند میشه به دخترش زنگ میزنه میگه مامان امروز حتما به معلم پسرت زنگ بزن احوالشو بپرس این خوابو دیدم حتما چیزی هست.تو اوج ناراحتی من و تصمیم جدیم برای سقط این خانم با تعریف کردن خواب مادر ساداتش منو از حماقتی که میخواستم بکنم منصرف کرد.دعای خیرم همیشه بدرقه راه عزیزان مادر بزرگ طاها خواهد بود.🌹💝(اگر به قدر یک جمله تونستید کسی را از خواب غفلت بیدار کنید دریغ نکنید شاید یک جمله شما زندگی بخشید به کسی💝💝💝💝) )الهی لحظه لحظه ی  زندگی تک تکتون  پر از اتفاقای ناخواسته شیرین و پر از ارامش مث شیرینی اتفاق ناخواسته ی ما باشه.        خداوندا به اندازه تمام هستی شکرت .                    
2706