2733
2739

دوستان سلام وقت بخیر ،حدود پنج شیش ماهیی میشه که قسمت گردن سمت چپ گردن پسرم با دست وقتی گردنشو کج می‌کنه یچیزی که گرده احساس میشه ،یبار دکتر عمومی بردمش گفت چیزی نیست خوب میشه طول میشکه،یهو امروز صبح دوباره بیادش آوردم نگران شدم،بنظر شما پیگیری کنم ؟کسی بین شما بوده همچنین موردی داشته باشه؟ممنون میشم جواب بدین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

نگران نباش عزیزم برادرزاده منم داره انواع اقسام آزمایشها رو گرفتن هیچی نیست بخاطر عفونت وسرماخوردگی ویا آلرژی میتونه باشه خیلی دیر از بین میره فقط دستکاری نکن غدد لنفاوی تو بچه ها خیلی شایعه وبیشتر بخاطر عفونت تورم میکنن

نگران نباش عزیزم برادرزاده منم داره انواع اقسام آزمایشها رو گرفتن هیچی نیست بخاطر عفونت وسرماخوردگی ...

آخه نگرانی از اینه که اون زمان که متوجه شدم سرمایی چیزی نخورده بود 

نگران نباش عزیزم برادرزاده منم داره انواع اقسام آزمایشها رو گرفتن هیچی نیست بخاطر عفونت وسرماخوردگی ...

البته به پسر من الان سه ساله شه کوچیک تر که بود به لبنیات آلرژی داشت،هنوزم به بعضی چیزا آلرژی داره،منظورتون حساسیت غذاییه یا فصلی؟

2706