2737
2739
عنوان

موی زائد چونه

247 بازدید | 30 پست

کسی تجربه داره با چی درمان شده؟من چندتا در اوردم ی مدتی پریودم نامنظم بود ولی دو ماه منظم هم شده اما موی زائدم زیاد شده تو چونه ام اول یکی بود الان دیدم ۴ تا شده

هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن.او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی

من لیزر رفتم خوب شد.

وزن شروع:70/800،وزن اولیه:64،وزن 1399/2/14: 61/400،هدف اول:60، هدف نهایی:58.(عضو تاپیک بامداد خمارم جز گروه آبی و یه سرگروه خوب و گروه خووووووب)پیش به سوی هدف.اضافه وزن خر است.😃😃😃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

با موچین میکنیشون؟؟

نه همیشه. بیشتر ارایشگاه بند میندازم به این نتیجه رسیدم دست ارایشگر جدیده هست بندبنداز دارم میخام اونو استفاده کنم قبلا تو صورتم دوتا داشتم یکیش خودبخود رفت

هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن.او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی
2728
من لیزر رفتم خوب شد.

اخه لیزر واسه چندتا دونه نمیکنن بعدشم مشکل هورمونی باشه باز در میاد

ببین با موچین بکنی حتی گاهی هم بکنی زیاد میشه فقط باید بند بندازی  یا هم لیزر

دیگه نمیکنم با بندبنداز میکنم

اخه لیزر واسه چندتا دونه نمیکنن بعدشم مشکل هورمونی باشه باز در میاد

همین چندتا دونه اگه الان پیگیری نکنی خیلی زیاد میشه.علتش را پیدا کن

وزن شروع:70/800،وزن اولیه:64،وزن 1399/2/14: 61/400،هدف اول:60، هدف نهایی:58.(عضو تاپیک بامداد خمارم جز گروه آبی و یه سرگروه خوب و گروه خووووووب)پیش به سوی هدف.اضافه وزن خر است.😃😃😃
2738

مال منم قبلا یه دونه بود باموچین می چیدمش حالا خیلی زیاد شده خواستم برم لیزر کنم دیگه این ویروس  کوفتی اومد ترسیدم کنسل ش کردم تا  بعدا  اگه زنده بودم میرم  لیزر می کنم راحت بشم  

چند جلسه رفتی ؟  هر جلسه چقد ازت میگرفت ؟

من کل بدن رفتم.9 جلسه.جلسه ای 250.

همین چندتا دونه اگه الان پیگیری نکنی خیلی زیاد میشه.علتش را پیدا کن

علتش پلی کیستی و تیروییده . تیروییدم که خوب شده بود پریودمم دو سیکله مرتب شده حالا از طب سنتی میپرسم ببینم چی میگه

راضی هستی؟  

خیلی.خیلی.من موهام خیلی زیاد بود الان بعد دوماه تازه چندتا دونه مو درمیاد.

خیلی.خیلی.من موهام خیلی زیاد بود الان بعد دوماه تازه چندتا دونه مو درمیاد.

شنیدم لیزر واسه کسی که بخاد بعد بچه دار بشه خوب نیست من خدا راشکر بدنم اصلا مو نداره فقط چونه ام دو سه تا در اومده یکیش که زرده دوتاش مشکیه

2706