2733
2734
عنوان

بی ادبی ترین حرکتی که از یه خانوم دیدی چی بوده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1677 بازدید | 51 پست
اگر هم بگه ده تا بار طرف میکنن و تهمت های زشت هم ممکنه بزنن و حتی حرف تو دهن آدم میزارن جوری که اد ...

اره منک الان جای این خانوم میترسم مگ چی میشه دعوا بکن مگ کیه خودت مهمی

ب اسم کاربریم نخندین چون میخواستم بنوسیم پوران و نمونه اش شد این چیزی ک میخونید برای حاجت دل من وخودتون وظهور امام زمان  صلوات یاحمد بخونید  ممنون
همسایمون وقت ناهار با دخترش تلپ میشه خونمون ناهار دونفر رو با چهار نفر میخوریم آخرش میگه تو خ کم نمک ...

با همسایه انقدر صمیمی ..... اصلا خوب نیس کم کم پاشو ببر 

برای حاجت روا شدن همه نی نی سایتیا صلوات اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من همسایه مون که همسن مادرمه بعد به من حسادت میکنه 

سر یه مشکلی که تو ساختمون بود اصلا به ما ربط نداشت با شوهرم دعواش شد مث مردا فحش و فحش کشیه 

دائم هم به شوهرم میگفت چرا زنتو قایم میکنی 

اخرش منم زدم سیم اخر بهش فحش دادم 

دخترنازم تو تمام زندگی مایی نیومده شدی دنیای من😍❤😍😘😘😘

وای من این رفتار رو هم تو اقایون دیدم هم خانوما.ولی تو خانما بیشتر‌اینکه گوشیت زنگ بخوره اگه اولش موفق نشن ببینن کیه اخرش که تماس تموم شده سریع نگاه میکنن تا قبل اینکه صفحه گوشیت مشکی شه.دیدم که میگم .

2731

اینکه خودشون رو دلسوز نشون میدن تا از زیر زبونت مشکلت رو دربیارن  بعد انگار چه فتح خیبری کردن اروم میشن از سر دراوردن و بعدش پیش بقیه میشینن ادم رو سر مشکلش زیر سوال میبرن و میکوبن

یاخدااین چه زنایی بودشماتوصیف کردی من فقط یه باراینجاخانمه ازوابستگی پسریکسال ونیمش به شیرمادرمیگفت یه خانم بایه لحن تندگفت منم پسرم روازشیرگرفتم والله بااون هیکلش😳همش اویزون بودویه چندتاحرف دیگه اونم به یه نی نی

بهترین ادمهای زندگی همانهایی هستندکه وقتی کنارشان می نشینی چایی ات سردمی شودودلت گرم