2733
2734
عنوان

بی ادبی ترین حرکتی که از یه خانوم دیدی چی بوده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1677 بازدید | 51 پست

همسایمون وقت ناهار با دخترش تلپ میشه خونمون ناهار دونفر رو با چهار نفر میخوریم آخرش میگه تو خ کم نمک میپزی یا میگه من اینجوری اصلأ نمیپزم ها اجیل برای پسرم همیشه میذارم رو اوپن از در میاد تو ظرف آجیل رو برمیداره میشینه با دخترش میخورن بخدا راس میگم خ بی ادبه همیسه هم میاد میگه امروز جارو چرا نکشیدی در قابلمه مو باز می‌کنه ببینه چی پختم بی فرهنگ و بی ادب تر ازش ندیدم

غروب زیباست اما نه در غربت....😓.

با اینایی ک گفتین کاری ندارم 

مشکلم این زنایی ک پولو تو سوتین یا جوراب یا شورتشون میزارن یا حتی موبایلشونو و جلو هر کسی همونم در میارن مثلا همسسایه ما جلو میوه فروش پلو از سوتینش در میاره میده ب یاروو اههه یارو خیلی چشم چرونه حالمو بهم میزنه یا میری تو ی روزه ایی چیزی ممینی همه از دم در حال غیبتن هیشکی نیس ی سینه بزنه نوحه خونه داد میزنه خانوما خف شین  

ب اسم کاربریم نخندین چون میخواستم بنوسیم پوران و نمونه اش شد این چیزی ک میخونید برای حاجت دل من وخودتون وظهور امام زمان  صلوات یاحمد بخونید  ممنون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

با اینایی ک گفتین کاری ندارم  مشکلم این زنایی ک پولو تو سوتین یا جوراب یا شورتشون میزارن یا حت ...

وای من یکی ازسوتین چیزی دربیاره بهم بده نمیگیرم ازدستش حالم بهم میخوره 😷

خدایا داده ونداده ات راشکر
2728
همسایمون وقت ناهار با دخترش تلپ میشه خونمون ناهار دونفر رو با چهار نفر میخوریم آخرش میگه تو خ کم نمک ...

ی بارم دیدی طلاهاتو از گاوصندوقت ورداشته برده 

ب اسم کاربریم نخندین چون میخواستم بنوسیم پوران و نمونه اش شد این چیزی ک میخونید برای حاجت دل من وخودتون وظهور امام زمان  صلوات یاحمد بخونید  ممنون
وای من یکی ازسوتین چیزی دربیاره بهم بده نمیگیرم ازدستش حالم بهم میخوره 😷

اهه نگوک بالا میارم

همسایمون وقت ناهار با دخترش تلپ میشه خونمون ناهار دونفر رو با چهار نفر میخوریم آخرش میگه تو خ کم نمک ...

چرا راش میدی خدا وکیلی 

پسرم منو بابایی و آجی دنیا بی صبرانه منتظر به دنیا اومدن و گرفتن دست های کوچولوت هستیم   خاله ها میشه برای سلامتی پسرم صلوات بفرستین
2738
اوا چرااااا ممه ای شده دیگه خخخخخخخ

عجب

خخخ من اتو کشیده هستم عین ورق کاغذ تابحال ازسوتین استفاده نکردم تا این سن 😂😂😂

واقعا

همسرم هم میگه مواظب باش

نزار بیاد خونتت اینجور ادما همه جای خونه سرک میکشن ببین وسالای گرونت کجاست بعد دنبال ی فرصت میشن اونارو بدزدن و چون باهات صممیمی هستن تو نمیتونی بهش تهمت دزدی بزنی یا اگ بزنیم نمیتونی بهش بگی

2706