2737
2739

دعای چیه؟

کاربری قبلا برای یکی دیگه بود الان واس ما   دلتنگی میکنم ...  ولی حق ندارم بهانه بگیرم ...بیادت می افتم ولی حق ندارم اشک بریزم...تو را میخواهم ولی حق ندارم سراغت را بگیرم...خواب تو را میبینم ولی حق ندارم آمدنت را تعبیر کنم...بی قرار میشوم ولی حق گلایه ندارم...دلم میگیرد ولی حتی حق صداکردنت هم ندارم...قول داده ام...قول داده ام دگر هیچی نگویم...بزرگ شوم...صبوری کنم ...با خاطراتت شاد باشم...و هیچوقت سراغت را نگیرم...من چشمانم را روی زندگی بسته ام.. خنده تلخ من از گریه غمگین تر است   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

💠این دعای منقول از حضرت امیرالمومنین 

علی( علیه السلام )را در هنگام #شیوع_بیماری‌ها در منزل بگذارید و بعد از هر نماز #صبح بخوانید!

💠از مرحوم آیة الله آقای حاج سیّد احمد خوانساری نقل شده است که:

در سالهای دورتر بیماری وبا به ایران و خوانسار آمده بود. بدین دلیل در شهرستان خوانسار و در اکثر خانه ها یک نفر یا بیشتر از دنیا رفتند؛

#مگر خانه هایی که در #هر_روز این آیات مبارکات را بعد از نماز صبح میخواندند که به آنها هیچ صدمه ای وارد نشد!

☄ بِسمِ اللهِ الرّحمنِ الرَّحیمِ☄

📖 قُل لَّن یُصِیبَنَا إِلاَّ مَا کَتَبَ اللّهُ لَنَا هُوَ مَوْلاَنَا وَعَلَى اللّهِ فَلْیَتَوَکَّلِ الْمُؤْمِنُونَ.

📖 وَإِن یَمْسَسْکَ اللّهُ بِضُرٍّ فَلاَ کَاشِفَ لَهُ إِلاَّ هُوَ وَإِن یُرِدْکَ بِخَیْرٍ فَلاَ رَآدَّ لِفَضْلِهِ یُصَیبُ بِهِ مَن یَشَاء مِنْ عِبَادِهِ وَهُوَ الْغَفُورُ الرَّحِیمُ.

📖 وَمَا مِن دَآبَّةٍ فِی الأَرْضِ إِلاَّ عَلَى اللّهِ رِزْقُهَا وَیَعْلَمُ مُسْتَقَرَّهَا وَمُسْتَوْدَعَهَا کُلٌّ فِی کِتَابٍ مُّبِینٍ.

📖 وَکَأَیِّن مِن دَابَّةٍ لَا تَحْمِلُ رِزْقَهَا اللَّهُ یَرْزُقُهَا وَإِیَّاکُمْ وَهُوَ السَّمِیعُ الْعَلِیمُ.

📖 مَا یَفْتَحِ اللَّهُ لِلنَّاسِ مِن رَّحْمَةٍ فَلَا مُمْسِکَ لَهَا وَمَا یُمْسِکْ فَلَا مُرْسِلَ لَهُ مِن بَعْدِهِ وَهُوَ الْعَزِیزُ الْحَکِیمُ.

📖 قُلْ أَفَرَأَیْتُم مَّا تَدْعُونَ مِن دُونِ اللَّهِ إِنْ أَرَادَنِیَ اللَّهُ بِضُرٍّ هَلْ هُنَّ کَاشِفَاتُ ضُرِّهِ أَوْ أَرَادَنِی بِرَحْمَةٍ هَلْ هُنَّ مُمْسِکَاتُ رَحْمَتِهِ قُلْ حَسْبِیَ اللَّهُ عَلَیْهِ یَتَوَکَّلُ الْمُتَوَکِّلُونَ.

📖 حَسْبِیَ اللّهُ لا إِلَـهَ إِلاَّ هُوَ عَلَیْهِ تَوَکَّلْتُ وَهُوَ رَبُّ الْعَرْشِ الْعَظِیمِ.

📖 وَ أَمْتَنِعُ بِحَوْلِ اَللَّهِ وَ قُوَّتِهِ مِنْ حَوْلِهِمْ وَ قُوَّتِهِمْ وَ أَسْتَشْفِعُ بِرَبِّ اَلْفَلَقِ مِنْ شَرِّ مٰا خَلَقَ وَ أَعُوذُ بِمَا شَاءَ اَللَّهُ لاَ قُوَّةَ إِلاَّ بِاللَّهِ اَلْعَلِیِّ اَلعظیم.

☑️بحار الانوار جلد 83 .صفحه : 337

✴️ لازم به ذکر است :

💠در میان بستگان و فرزندان مرحوم آیت الله خوانساری، این آیات مبارکه به #هفت_آیه معروف است.

و این مرجع بزرگ عالم تشیع، به جهت اهمیت و مجرب بودن این دعای شریف،

از مرحوم شیخ احمد زنجانی خطاط درخواست نموده‌ بودند که این آیات را بنویسند،

و آن را بین فرزندان و اقارب و مردم شهر

توزیع کرده بودند.

2731

بچه ها برای منم دعاکنید

ماه آخر بارداری ام

یه هفتس آنفولانزای شدید گرفتم

گلوم و گوشام خیلی درد میکنه، چشام میسوزه

دلدرد ها و کمردرد های بارداری هم دارم

دندونای عقلمم الان وقت دراومدنشون گرفته انقدر درد میکنه که اصلا نمیتونم دهنمو باز کنم لقمه بذارم دهنم

اگه بذارم و بجومم انقدر گلوم درد میکنه که نمیتونم قورتش بدم

کلا از اشتها افتادم و چیزی نمیتونم بخورم

تروخدا برام دعاکنید حالم خیلی بده

بچه ها برای منم دعاکنید ماه آخر بارداری ام یه هفتس آنفولانزای شدید گرفتم گلوم و گوشام خیلی درد می ...

ان شاالله به سلامتي فارغ ميشي و نگران نباش آبليمو و عسل و آب ولرم بخور گلوت اروم ميشه غذاي رقيق بخور اب ماهيچه هرگز گرسنه نمون هم خودت ضعيف ميشي هم بچه

2738
بچه ها برای منم دعاکنید ماه آخر بارداری ام یه هفتس آنفولانزای شدید گرفتم گلوم و گوشام خیلی درد می ...

منم.آنفلولانزا شدید گرفتم چند روزی هست خوب شدم نگران نباش ارامش خودت رو حفظ کن افکار بد و ترسناک از جانب نفس و شیطانه 

بد به دلت راه نده