2737
2739

خواهرم بچه زیر ۸ سال اصلا کرو.نا نمیگیره

کاربری قبلا برای یکی دیگه بود الان واس ما   دلتنگی میکنم ...  ولی حق ندارم بهانه بگیرم ...بیادت می افتم ولی حق ندارم اشک بریزم...تو را میخواهم ولی حق ندارم سراغت را بگیرم...خواب تو را میبینم ولی حق ندارم آمدنت را تعبیر کنم...بی قرار میشوم ولی حق گلایه ندارم...دلم میگیرد ولی حتی حق صداکردنت هم ندارم...قول داده ام...قول داده ام دگر هیچی نگویم...بزرگ شوم...صبوری کنم ...با خاطراتت شاد باشم...و هیچوقت سراغت را نگیرم...من چشمانم را روی زندگی بسته ام.. خنده تلخ من از گریه غمگین تر است   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
بخدا  بهم پیامک اومده از بهداشت بچهای زیر 5 سال در خطرن

واسه من نیومده 

ولی رسما از شبکه خبر اعلام کردن اصلا بچه ها نمیگیرن برو چک کن مطمئن باش از وزارت بهداشته 

کاربری قبلا برای یکی دیگه بود الان واس ما   دلتنگی میکنم ...  ولی حق ندارم بهانه بگیرم ...بیادت می افتم ولی حق ندارم اشک بریزم...تو را میخواهم ولی حق ندارم سراغت را بگیرم...خواب تو را میبینم ولی حق ندارم آمدنت را تعبیر کنم...بی قرار میشوم ولی حق گلایه ندارم...دلم میگیرد ولی حتی حق صداکردنت هم ندارم...قول داده ام...قول داده ام دگر هیچی نگویم...بزرگ شوم...صبوری کنم ...با خاطراتت شاد باشم...و هیچوقت سراغت را نگیرم...من چشمانم را روی زندگی بسته ام.. خنده تلخ من از گریه غمگین تر است   
خدا کنه دارم سکته میکنم

خس خس چکار داره به ک ر و ن ا آبجی 

خدا نکنه اصن

آلرژیه شاید،شایدم هوای خونت باعثشه یه دستگاه بخور روشن کن فدادبشم من

آخرش نفهمیدیم چی به چیه؟مادویدیمو نرسیدیم: بعضیا نشستندو رسیدند!
ابن و کی گفته؟چین گفت نوزاد دو روزه هم گرفته بستریه. گفت الکی نگید تو هر سنی داشتیم

اخبار گفته 

تابحال هیچ بچه ای نگرفته فقط از حدود ۸ یا ۱۰ سال به بالا گرفته 

واسه من نیومده  ولی رسما از شبکه خبر اعلام کردن اصلا بچه ها نمیگیرن برو چک کن مطمئن باش از وزا ...

یسره دارم اخبار میبینم و میخونم گفت همه سنین مخصوصا کودکان و فاراد مسن در خطرن

روانشناسی کودک
2706