2737
2739
عنوان

شوهرم

329 بازدید | 12 پست

یبار قهر کردم رفتم بچه هامو خونه گذاشتم برا خودش

وقتی برگشتم دیدم انگار نه انگار خونه برق میزنه .همه چی با نظم بچه هام همچنین حرفشو گوش میدادن .تازه پسر کوچیکم خودش میگفت اول باید دستهامو بشورم اونم حیاط تو ظرف شوییی نه

حالا من بود خودمم میکشتم کی گوش میداد

راست میگن مردها از زن ها بهتر بچه داری میکنن

چه باحال.واقعا بچه ها با باباها‌که هستن‌مستقل بار میان.من‌تا‌پسرم‌میگه آب بده.میدوم‌براش میارم.ولی شوهرم‌میگه برو لیوان تو کابینت بردار از تو یخچال آب بریز بخور😅😅

یک صلوات میفرستی؟

😂😂😂😂😂😂کی رفتی؟؟؟؟

کاربری قبلا برای یکی دیگه بود الان واس ما   دلتنگی میکنم ...  ولی حق ندارم بهانه بگیرم ...بیادت می افتم ولی حق ندارم اشک بریزم...تو را میخواهم ولی حق ندارم سراغت را بگیرم...خواب تو را میبینم ولی حق ندارم آمدنت را تعبیر کنم...بی قرار میشوم ولی حق گلایه ندارم...دلم میگیرد ولی حتی حق صداکردنت هم ندارم...قول داده ام...قول داده ام دگر هیچی نگویم...بزرگ شوم...صبوری کنم ...با خاطراتت شاد باشم...و هیچوقت سراغت را نگیرم...من چشمانم را روی زندگی بسته ام.. خنده تلخ من از گریه غمگین تر است   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

چه جالب😂

خداجونم هزاران بار شکررررررررررت❤خدایا امضای سبزمو سه سال پیش واسه سالم بدنبا اومدن پسرم نوشتم ولی الان قلبم پردرده میخام بهت بگم خستم از دعا کردن خستم از بابغض و گلایه باهات حرف زدن خدایا من خیلی خستم واسه آخرین بار ازت خواهش میکنم صبرت تموم بشه حکمتت به پایان برسه وامتحانت به نتیجه برسه خدایااااا دوساله شبا که سرمو میزارم بخابم درد و غم طول روز یادمیوفته با ناراحتی و بغض میخابم من دوساله خواب میبینم ولی نمیخابم من دوساله فقط نفس میکشم دلم واسه شوهرم میسوزه ایتقد درد میکشه دلم واسه بچه هام میسوزه که بدون شادی و شیطنت بچگی دارن بزرگ میشن..... خدایااااااا فقط میخام زودتر روزی برسه که وقتی سرمو میزارم دوبالش با مرور روزم لبخند بزنمو شکرت کنم فقط همین....بفریادم برس.این تیکر برای تولد همسرمه آرزو میکنم تا اون روز شوهرم سلامتیشو کامل بدست بیاره و سالم سالم باشه
2738

نه گلم بچه چون اکثرا از پدر حساب میبرند چون.مادران باگذشتن بچهات براشون زیاد مهم نیست حرف گوش بدن.اون خونه تمیزکردنواینام کار ننه و ایناش بوده اگرم نبوده حودش کرده. واسه اینکه بهت بگه نباشی همچیزسرجاشه.پس دیگ خودتوسنگ رویخ نکن نرو

قبل بارداری.تموم پتو ها رو شسته بود خخ

😃😃😅😅😅😅😅

کاربری قبلا برای یکی دیگه بود الان واس ما   دلتنگی میکنم ...  ولی حق ندارم بهانه بگیرم ...بیادت می افتم ولی حق ندارم اشک بریزم...تو را میخواهم ولی حق ندارم سراغت را بگیرم...خواب تو را میبینم ولی حق ندارم آمدنت را تعبیر کنم...بی قرار میشوم ولی حق گلایه ندارم...دلم میگیرد ولی حتی حق صداکردنت هم ندارم...قول داده ام...قول داده ام دگر هیچی نگویم...بزرگ شوم...صبوری کنم ...با خاطراتت شاد باشم...و هیچوقت سراغت را نگیرم...من چشمانم را روی زندگی بسته ام.. خنده تلخ من از گریه غمگین تر است   
نه گلم بچه چون اکثرا از پراکندگی حساب میبرند چون.مادران بگذشتن بچهات براشون زیاد مهم نیست حرف گوش بد ...

از خانواده اش کسی نیست اینجا.کار خودشه.بجای اینکه بیاد دنبالم سرگرم کرده خودشو

من یکبار رفتم.خونه دایی شوهرم مهمونی موندم دوروز شوهرم انقدربیخیالوبی عاروشلختست که نگو.اومد دیدم پسر همچیزسرجاشه.پس سرجاشه.آشغالها که بجنگ میبرد مینداحت بیرون خودش برده سطلشم شسته میدونست حساسم.رختخوابشومرتب کرده ظرغاشوشسته بهش شک کردم دراین حدگفتم زن آوردی خونه.خخخخخخ..دوسه تا سوال پرسیدم ازش راجب تمیز کردنواینامطمن شدم نه کارحودش بوده