2733
2739

به مناسبت روز مرد تور زیارتـی رایگان قم ویژه آقایان🌹 

لطفا اطلاع رسانی کنید کسی از این فیض محروم نشه 😂😂😉

تمام دنيا هم به من پيله كند،باز پـَروانه خواهم شد 🦋

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

تور چین اومده قم چیه اخه چین هزار تومن۱۰روزه هتل ۵ستاره🍭

تموم بیمارستان از صدای جیغ                                                  دختری پر شده بود                                                                 که برای شیمی درمانی نمیذاشت                                             دست به موهاش بزنن                                                            چون عشقش                                                                      موی بلند دوس داشت🐥🐥🐥🐥
2738

☺😐😀

عشـــــــق                                                       یعنی جز خدارو بیخیال!!!                                                🌸 🌸 🌸 🌸 🌸 🌸                                         (تنها کسی که اگه با یه شاخه گل به خونه بره ، مؤاخذه می شه، كودك گل فروش سر چهار راهه  )     

من حاضرم برم کرونا بگیریم بیام منتقلش، کنم به همه اونایی ک هیییی میپرسن کی باردار میشی. مشکلت چیه. برو فلان دکتر. فلان چی بخور. دور شد و..... 

این جان فدایی باشد که درس عبرتی شود برای سایر فضولان

و جان فشانی برای سایر فامیل و دوستان و اشنایان

آقا من داوطلب کی بریم..... 

آزاد شدم من..... خوشحالم ننه انشالله آزادی قسمت همه. تعلیق کاربری بودم به لطف دوستای خوبم دختر بهار و سطل سحر آمیز برگشتم پیشتون😍🤩
من حاضرم برم کرونا بگیریم بیام منتقلش، کنم به همه اونایی ک هیییی میپرسن کی باردار میشی. مشکلت چیه. ب ...

باردار که شدی دیگه محلت نمیذارن ...تمام میشه اون حجم از نگرانی همه نیست ونابود میشن که برات کاری نکنن به خصوص اگر کمک لازم باشی...حالا بازم فکر کن ببین ارزش دارن که اصلا ذهنت رو درگیرشون کنی یا نه

من حاضرم برم کرونا بگیریم بیام منتقلش، کنم به همه اونایی ک هیییی میپرسن کی باردار میشی. مشکلت چیه. ب ...

خوبه اول کرونا بگیر بعد حسابی ماچمالی و دستمالی شون کن بعد که پرسیدن چرا باردار نمیشی سرت رو بالا بگیر و بگو ک رونا دارم. اونها هم اگه تا دو روز دیگه از ک رونا نمیرن همون لحظه از ترس سکته می کنن😂

ای خدا بالاسری سیل زیر پا کن                                زینه خوب و میره لیش ز هم سوا کن🤷‍♀️
2706