2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من بیدارم ولی خیلی ها بی ندارن این وقت صب

منم بیدارم   خواب ندارم

همه کاری کردم براش ولی قدر ندونست /حالا دیگه تو رو خودم شرمنده نیستم میدونم که همه کاری برا دلم کردم و خودش نخواست

بچه ها یه سوال کسی هست الان که با دوست پسرش ازدواج کرده باشه

همه کاری کردم براش ولی قدر ندونست /حالا دیگه تو رو خودم شرمنده نیستم میدونم که همه کاری برا دلم کردم و خودش نخواست
بچه ها یه سوال کسی هست الان که با دوست پسرش ازدواج کرده باشه

چ سوال مهمی این وقت شب و وسط کرونا

بلی 🙋🙋

خدای دیروز،خدای امروز و فرداهم هست ✌✌پس میگذره💪💪💪💪خدایا بهترینارو برای همه رقم بزن
2738
چ سوال مهمی این وقت شب و وسط کرونا بلی 🙋🙋

خخخخخ دیگه کرونا رو چکار کنیم بخدا این وسط یاد عشقمون افتادیم که بهش نرسیدم هنوز

جدی چه خوب رابطتون چطور بود

تو دانشگاه آشنا شدیم...دو سال دوست بودیم ... به تدریج صمیمی شدیم... بعدش با کمی مشکل و سختی ازدواج کردیم ...الانم دو سال میگذره و داره کنارم خر خر میکنه

وفا کنیم و ملامت کشیم و خوش باشیم...که در طریقت ما کافریست رنجیدن
خخخخخ دیگه کرونا رو چکار کنیم بخدا این وسط یاد عشقمون افتادیم که بهش نرسیدم هنوز

عزیزززم 

انشالله قسمتتون با خواست خدا یکی بشه

خدای دیروز،خدای امروز و فرداهم هست ✌✌پس میگذره💪💪💪💪خدایا بهترینارو برای همه رقم بزن
تو دانشگاه آشنا شدیم...دو سال دوست بودیم ... به تدریج صمیمی شدیم... بعدش با کمی مشکل و سختی ازدواج ک ...

من الان 4 ساله با یکی دوستم نتی اشنا شدیم

عزیزززم  انشالله قسمتتون با خواست خدا یکی بشه

وای مرسی برام دعا کنین بهش برسم

تو دانشگاه آشنا شدیم...دو سال دوست بودیم ... به تدریج صمیمی شدیم... بعدش با کمی مشکل و سختی ازدواج ک ...

نمیدونم اصلا اخرش چی میشه نگرانم 

2706