2737
2739

واای عاشقان ماه 

ماهمه همسفریم،،،،،،،،،،،                                    مقصدش کوی خدا،،،،،،،                                                  ما ز اقلیمی پاک ،،،،،،،،،،،                                               که بهشتش نامندبه چنین رهگذری آمده ایم ،،،،،،،،                                          

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من حدودا ۶ سال پیش  secret love  رو دیدم  خوشم اومد  عاشقانه و اجتماعی بود 

و  kill me  heal me  رو با  بازی همون بازیگرا  دیدم اونم خوب بود  طنز و عاشقانه بود 

ناتانائیل ! تنها خداست که نمی توان در انتظارش بود! در انتظارِ خدابودن؛ ناتانائیل یعنی باور نداشتن اینکه او هم اکنون حضوردارد...

من خیلی دیدم ازهمه قشنگ ترعاشقان ماه وتوزیبایی بود

ماهمه همسفریم،،،،،،،،،،،                                    مقصدش کوی خدا،،،،،،،                                                  ما ز اقلیمی پاک ،،،،،،،،،،،                                               که بهشتش نامندبه چنین رهگذری آمده ایم ،،،،،،،،                                          
2738

تاریخی یا امروزس باشه؟

تاریخی:

مستر سانشاین(پایان غم انگیز)

آخرین شاهدخت

هوارانگ

هوانگ جین یی

عشق شاهدخت

شوهر 100 روزه من

امروزی:

میتونی صدای قلبم رو بشنوی

گابلین

زمانی که تو خواب بودی

به من دروغ بگو

عشق بی پروا(پایان غمگین)

پرنده خارزار

پیشنهاد خودم :مستر سانشاین و آخرین شاهدخت

دارم به اروس ها و فرشته ها فکر میکنم، به راز ماندگاری رنگدانه های ماندنی، به غزل آینده نگرانه، به پناهگاه هنر. و این تنها نامیرایی ست که من و تو در آن شریکیم، لولیتا.
تاریخی یا امروزس باشه؟ تاریخی: مستر سانشاین(پایان غم انگیز) آخرین شاهدخت هوارانگ هوانگ جین ...

اسماشونو سرچ کن عکساشونو ببین،ببین از خلاصه داستان و حال و هوای کدوم خوشت میاد

دارم به اروس ها و فرشته ها فکر میکنم، به راز ماندگاری رنگدانه های ماندنی، به غزل آینده نگرانه، به پناهگاه هنر. و این تنها نامیرایی ست که من و تو در آن شریکیم، لولیتا.
2706