2737
2739
عنوان

مادرشوهر جان زنگ زدن بیا خونمو بتکون!!😡

| مشاهده متن کامل بحث + 20044 بازدید | 534 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واقعا این جمله فرض کن مادر خودته رو درک نمیکنم. مگه مادرشوهر فرض میکنه عروس دخترشه؟ تو حرف زدن حمایت ...

بخدا مادرشوهر من پارسال یواشکی ب دخترش گفت پاشو شوهرتو ببر برات عیدی ی چیزی بخره اونم دستبند خرید، ولی ی کلمه ب پسرش نگفت توئم باید اولین عید زنته ی تیکه طلا براش بخری.

کجاشون مادر ماست؟؟

مادرن واس بچه های خودشون ن عروس داماد ک

2728
بگو عزیزم مگر کارگرم تماس گرفتی بیا کارامو بکن  هنگم😨

نه مستقیم نباید بگه با خنده خنده باید بپیچونه... با پنبه سر ببره

دخترای قشنگم دوستتون دارم... هر چی آرزوی خوبه مال شماها🥰🥰 دوستان برای آرامش و سلامتی مادر عزیزم صلوات بفرستین. مادرم خیلی سختی کشیده💔💔 لیست افرادی که حلال نمیکنم: مامان بزرگ هام( هر دو) عمه هام و یک کمی پدربزرگام( اینا ۵۰ ۵۰ هست) 

من بودم نمیرفتم ب هیچ عنوان اگرم قرار باشه کمک کنم میرم خونه مامان خودم کمک چرا خونه مادرشوهر، اونم دختر خودش بیادکمکش.تا موقعی ک عروس نداشتن کی کاراشونو انجام میداد ک الان توقع دارن .والا من ی خواستگار داشتم تا قبل نامزدی رسمی خداروشکر خودشونو نشون دادن مامانه هیکلی و چهارسونه دخترش چهارتای هیکل منو داشت هنوز هیچی نشده داشت زمزمشو میکرد ک من دست و پا درد دارم هیچ کاری نمیتونم انجام بدم دخترم از من بدتر وووووو داشت جلو جلو میگفت ک عروس باید کلفتشون باشه چون اون یکی پسرشم عقد کرده بودمدام بد اون عروسشو میگفت.حالا دروغا چه هیکلی داشتن.منم جواب رد دادم گفتم الان اینا اینطورین پررو متوقع و بی فرهنگ پس فردا خدا میدونه چی میشه.

2738
اوه اوه دقیقا مثل منی، پارسال مادرشوهرم زتگ زد ب شوهرم ک پاهام درد میکنه نمیتونم لباسای تو کمدو بتکو ...

وااای چ اشتباهی کردی

همون لباساشم نباید قبول میکردی و میرفتی بعدشم ک دیدی رنگ زدنه اصلا دست نمیزدی چرا قبول کردی اخه.صبحانه نخورده بوی رنگ واایییی😣تازه فرشاشم انداختی و چهارپایه اهنی جابجا کردی .اخرشم برگشته گفته کار زیادی نکردی واقعا اینا چ مخلوقات عجیبینا.همون اول باید زد تو پرشون تا مثل ادم رفتار کنن اخه محبت ب بعضیا نیومده 

بچه ها بگيد من چيكار كنم خواهر شرم پاشده رفته تهران تو اين كرونايي بعد تازه ديشب امده بچه اشم گذاشته ...

ناراحتی اونا تو این وضعیت اصلا مهم نیست خیلی رک و محترمانه همینا رو بهشون بگو .بگو ک بچه کوچیک داری وضعیت جامعه در حال حاضر بحرانیه .مادر خودت نیاز ب مراقبت داره.اگه شعور داشته باشن درکت میکنن اگرم نداشته باشن ک دیگه نباید برات مهم باشه ادم این مدلی.

افرییین

عزیزم بیشتر تاپیکاتو خوندم واقعا چ دلی داری من بودم تا الان هزار بار قطع رابطه کرده بودم چ برسه دیگه بخوام برم خونه تکونی هم بکنم براش بگو من خودم خونه زندگی دارم والا از خودم زیادنیسم ک بخوام بیام کمک دست شما کارگر بگیرین از کروناهم میترسین دیدوبازدید ک نیس امسال خونه تکونی رو بزار واسه بعد عید 

ماشکر خدا دوریم۱۵۰۰کیلومتر اما اولا خواهرشوهرم زنگ میزد به شوهرم که قبل عید بچه هاتو بیار بذار اینجا ...

والا بگو من چرا دعا ب جون همسایتونم کنم شما باید دعاش کنی.وقعا درک نمیکنم توقع کار از عروسو دارن قبل ازدواج پسرشون کی کاراشون انجام میداد یعنی!!

2706