2737
2739
عنوان

مادرشوهر جان زنگ زدن بیا خونمو بتکون!!😡

| مشاهده متن کامل بحث + 20044 بازدید | 534 پست

بچه ها بگيد من چيكار كنم خواهر شرم پاشده رفته تهران تو اين كرونايي بعد تازه ديشب امده بچه اشم گذاشته پيش دمادر شوهرم  خودش رفته خارج شهر بعد تا قبل اين كه خواهر شوهرم بياد مادر شوهرم اصلا  به من بچم نمي گفت بيايد ونجا نزديك 2 هفته حالا به شوهرم زنگ زده ميگه  كجاييد ما بيايم خونتون منم چون مادرم سرطان داره بايد مراقب باشم بگيد چي بگم بهش ناراحت نشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بگو کرونا اومده ...میگن جایی نرید حتی دیدن نزدیک ترین آدمای زندگیتون...بگو عیدی نیست که خونه تکونی کنیم

بابت چیزی که به انتخاب خودت نبوده افتخار نکن،ملیت،قومیت،مذهب،جنسیت،پدرو مادر و..انتخاب ما نیست😉

بنظرم مقصر آقایون هستن که از خانومشون حمایت نمیکنن.و مقصر بعدی هم خودمون که زیادی مهربونیم.

خود من بچم یکسال و سه ماهشه رفتم برا مادرشوهرم موکت و پرده شستم بچه ام هم مدام دنبالم نق میزد.

درحالی که چندتا خواهرشوهر و جاری دیگه دارم که بچه کوچیک هم ندارن.

اما چون من و شوهرم هردو مهربونتر و خجالتی هستیم از ما بیشتر توقع دارن

من خودم میگم خب مسن هست و سختشه گناه داره یه روز خودمم پیر میشم ولی امسال به شوهرم گفتم تو پسرشی من روم نمیشه ولی تو راحت به خوبی میتونی بگی مامان امسال بهارک خودش بچه کوچیک داره نمیتونه کار برات کنه به یکی دیگه بگو بیاد.ولی قبول نکرد گفت حالا یه روز برو برا بقیه کارا بهش میگم😢😢

شما اگه شوهرت قبول میکنه بگو خودش زنگ بزنه بهش بگه بچه مون اذیت میشه.

لطف مکرر میشه حق مسلم!

2731
ان شاالله بارداری دلم روشن 🤗 .امشب شب آرزوهاست دعا کن به خواسته هات برسی 

مرسی گلم. من دعا میکنم، ولی خداعه ک تصمیم میگیره حاجت بده یا ن

عزیز مادر سه سال از انتطار من می‌گذره و تو هنوز نیومدی. نمی‌دونی چقدر دوست دارم تورو به آغوش بکشم و عطر تنت رو استشمام کنم؛ اما افسوس که سهم من هرماه بی‌بی چک کاذب و تیتر بتای ۱.۱ لعنتی هست. فکر کنم دیگه خسته شدم. نه می‌خوام برم عمل و نه دکتر، چون فهمیدم خدا هم با من سر لج گذاشته، که اگه نذاشته بود بی‌بی‌چکام مثبت نمی‌شد و آزمایشام منفی.💔💔
2740

من درد دلم اومده

مادرشوهرم تا وقتی سالم بود میگفت همه کارهام رو خودم انجام میدم و نیاز به هیچ کی ندارم وقتی پیر و از کار افتاده شدم به یه بچم ملک و املاک اضافی میدم تا نگهم داره

قبل این که مریض بشه کلی نا حقی کرد و میکنه به یه پسرش یه میلیاردی سرمایه داده. جوری برخورد میکنن که انگار مسبب تمام تمام بی مهری هاشون ما هستیم با این که دلم میسوزه و دوست دارم کمکش کنم ولی حسی مانعم میشه. برای این که از این همه تبعیض مریض و افسرده نشم از فکر و ذهنم انداختمشون بیرون دخترش چند روزه داره براش میتکونه امروز من رو دید بهم سلام نداد انتظار دارن با این همه نا حقی کهکرد در حقم میکنن بریم نوکری شون رو هم بکنیم برای من با همساده هیچ فرقی ندارن انگار قوم شوهر ندارم

ای واای چقد بد  ..

اوهوم😞😓

عزیز مادر سه سال از انتطار من می‌گذره و تو هنوز نیومدی. نمی‌دونی چقدر دوست دارم تورو به آغوش بکشم و عطر تنت رو استشمام کنم؛ اما افسوس که سهم من هرماه بی‌بی چک کاذب و تیتر بتای ۱.۱ لعنتی هست. فکر کنم دیگه خسته شدم. نه می‌خوام برم عمل و نه دکتر، چون فهمیدم خدا هم با من سر لج گذاشته، که اگه نذاشته بود بی‌بی‌چکام مثبت نمی‌شد و آزمایشام منفی.💔💔

دلم میخواد مادر شوهرای اینجوری رو جر بدم بعدم شماهارو ک عین نوکر میرین اونجا خونه تکونی میکنین جر بدم بعدم شوهرای بی عرضه و بیغیرتتون و ک میذارن اینجوری یکی از زنشون عین کوزت کار بکشه 

2706