2733
2734
توام بکوب رو میز یامن یا قورتت میدم یا تومبونتو میکنم تو حلقت میفرستمت خونه ننت🤨

😂😂😂وای مثل دیوانه هس تا خسته نشه نمیشینه سرجاش زبون درازی هم کنم وابیلا میشه لیدا به نظرت مرد گیر بده به لباس پوشیدنت خوبه یا بد؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😂😂😂وای مثل دیوانه هس تا خسته نشه نمیشینه سرجاش زبون درازی هم کنم وابیلا میشه لیدا به نظرت مرد گیر ...

اگ بیش ازحد گیربده نرمال نیس امابه اندازش واجبه من غیرتی دوج نه خیلیا اونوقت عصبی میشم خشتکشو میکشم سرش

چه دلنواز اومدم اما با ناز اومدم😁
وای دقیقا پس شماهم همچین کسی دارین 🙁😞

آره زنجیری هس متاسفانه با این که اختلاف سنی زیاد داریم اصلا منو درک نمیکنه منطقی نیس اصلا میگم گیرم من اشتباه کردم چی میشه با منطق بگی دعوا راه اندازی شوهر تو هم اینجوری هس؟

2728
اگ بیش ازحد گیربده نرمال نیس امابه اندازش واجبه من غیرتی دوج نه خیلیا اونوقت عصبی میشم خشتکشو میکشم ...

واقعا بخدا من اصلا بد نمیپوشم آرایش فقط ریمل و رژ کم رنگ مانتو هم تا زیر زانو اما بازم گیر میده 

واقعا بخدا من اصلا بد نمیپوشم آرایش فقط ریمل و رژ کم رنگ مانتو هم تا زیر زانو اما بازم گیر میده  ...

حتما دوجمت داله ک گیرمیده وگرنه مرض نداره ک🤨

مرداهمیشه یه چیزی واسه گیردادن پیدامیکنن اهمیت نده

چه دلنواز اومدم اما با ناز اومدم😁
2738
واقعا بخدا من اصلا بد نمیپوشم آرایش فقط ریمل و رژ کم رنگ مانتو هم تا زیر زانو اما بازم گیر میده  ...

می فهمم مشکل از خودشه چن سالشه، آخ چون این چیزی که میگی بیستر شبیه اخلاق یه جوون تازه ازدواج کردست بابای من از اون اخلاقا نداره  

۴۴منم تازه رفتم ۲۵

از بابای من بیشتره حتما اونم مثله بابامه آخه مامانم که رفته بود پیش دکتر روانشناس یکم که از اخلاقای غیر منطقی  بابام گفتع بود دکتر گفته بود مغزش هنوز مثه دوران کودکیشه نمی دونم چجور بگم ینی هنو بالغ نشده ، خودشم هیچ جوره راضی نمیشه بره دکتر ینی از نظر خودش هیچ مشکلی نداره 

از بابای من بیشتره حتما اونم مثله بابامه آخه مامانم که رفته بود پیش دکتر روانشناس یکم که از اخلاقای ...

آره میگه به خودت نرس میخوای چیکار منم میگم تو می‌دیدی دیگه من جوانم باید به خودم برسم میگه باید مثل پیرزنها باشی منم واقعا خسته شدم نه این زن رو آدم حساب نمیکنه میگه زن فقط بگه چشم مردهم هر غلطی بکنه،😐

2706