2733
2734

بی شرف

من مجردم یه دختر مجرد نمیتونه بچه داشته باشه مریم مقدس که نیستم   انگشتی که درد نمیکنرو گزارش نمیزنن  طرف دماغش قد بادمجون کشک بادمجونه استوری میزاره خدایا مرسی بابت اینهمه زیبایی چش حسودا کور   پولی که ازم گرفده بودی۳ سال پیش خوردی پس نِدادی الان با اون ۵۰ هزار تومن الان جوراب نوک سوزنیم نمیتونم بخرم پولِمو دادی دادی نِدادی طرفم نِیا نِیا وگرنه جرد میدم  نون و پنیر و گِووجه پست میزارم به تَو چه   عاشق تاپیکای جنجالی دیدی تگم کن عین جن بو داده میام  هرکی با اول اسمم تو تاپیکام مشکل داره نِیاد نِیا مگه شلواردو گرفدم التماسد کردم که بیای تو تاپیکم عرض اندام کنی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

یادش بخیر با یکی از دوستام همین امسال بهش گفتم بیا دوباره مثله قبل بشیم و کدورتارو بزاریم کنار گف باشه قول شرف و دس دادم باهاش دو روز بعد بهم تهمت زد ابرومو جلو همه برد ولی ثابت شد همچی تو این دوره زمونه قولی نمونده

نزدیکه آخره ساله هر کی فکر میکنه کاری کردییا حرفی زده که منو ناراحت کرده بیاد بگه غلط کردم /:
2740
یادش بخیر با یکی از دوستام همین امسال بهش گفتم بیا دوباره مثله قبل بشیم و کدورتارو بزاریم کنار گف با ...

دقیقا. ماهم بعد کلی دلخوری دلمو بدست اوردو قول شرف داد که اینبار فرق میکنه ولی فقط بادهوا بود 

اها دوستت بوده 

فک کردم دوس پسرت بوده 

درکت میکنم 

دختری ک باهاش ده سال بود دوس بودیم اونم خیلی صمیمی یک شبه خنجر از پشت زد بهم

من خیلی گم شده ام ، آیا هرگز خودم را پیدا خواهم کرد؟
اها دوستت بوده  فک کردم دوس پسرت بوده  درکت میکنم  دختری ک باهاش ده سال بود دوس بو ...

آره. خیلی کاراکرد که دلمو بدست بیاره. ولی بعدکه شدم رفیقش و باهاش روراست بودم دید ای وای ظرفیت علاقه منونداره.منم سپردمش به خدا

2706