2733
2734

سلام خانمها بخدا خودمم دلم نمیاد اما مجبورم توی این شرایط توی شهر غریبی هم هستم الان فهمیدم ۶هفته باردارم کسایی ک سقط داشتن میشه بیان راهنماییم کنن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

💔💔💔

با تُرُشانَش تُرُشَم ،  با شِکَرانَش شِکَرَم... 😎.     قدیما اینجوری نبود ک انقد به بچه ها توجه داشته باشن.              5 سالم بود ک اسباب کشی کردیم، منو یادشون رفت.🤦‍♀️            بابام بعد دو روز اومد دنبال آفتابه منم دید با خودش برد 🥴🥴🥴 

خدایا بزرگیتو ‌شکر

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!   یه اتفاقاتی که طبیعی ترین چیزهای زندگیه برای ما شده حسرت که آیا بهش میرسیم یا نه.حس و حالم برای خیلی هاتون غریب نیست .دلم یه حس و حال خوب میخواد..

سقط نکن جاری خواهر‌من این‌کاروکرد بعدش عذاب وجدان‌گرفت‌میگفت‌شبی نیس‌خواب‌ نبینم میگفت هرشب میاد خابم اویزون سینمه‌شیرمیخاد

جداازاین بعدش‌ممکنه بجه دار‌نشی خیلی‌گناهه

تیکرتولد گل پسرمه😍خداجونم به خاطر نعمت بزرگی که بهم دادی هزاران مرتبه شکر😍انشاالله قسمت اونایی ک آرزو دارن‌مادرشن😍
2706