2733
2739

عجیب ترین ..تاپیکایی که خیلی راحت میان ازشب زف ا ف میگن 

دوقلو داشتن چ خوبه😄من وابجیم دوقلوییم دوتا قل کاملا همسان ازهرنظر اخلاق ورفتار واعتقادات ...گاهی حتی ادامه خواب همو میبینیم دنیایی داریم واسه خودمون خخخخخ....ان شالله هرکی دوقلو میخواد خدابهش بده😃😃😃
همین امروز دیدم.آقاهه داشت از خانما درباره ی سود دهی پروار کردن گوسفند سوال میکرد😁

اگه اون آقایی رو میگین که قصد پرورش داشتن عجیب نبود که

دنبال کسی بودن تو این کار باشه یا ساکن روستا

من مهندس دامپروری ام در حد توان راهنمایی کردم🙂

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو یه تاپیکی که خانما رختخواباشون پهن بود یکی اومد گفت من بعد هربار رابطه شوهرم برام شیرعسل درست میکنه میخورم فرداشم شام و ناهار از بیرون میگیره چون من ملکه ام

زن باید ملکه باشه

انقد خندیدم اول صبح بود 😂😂😂😂😂😂😂

تصور اینکه مثلا بعد چندسال زندگی هفته ای دو روز جاتو بندازی بخوابی خیلی برام خنده دار بود😂😂😂😂و البته عجیب

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘
2728
یه خانوم بود توسایت همسرمردی بود که قبلا زن داشت همه شم عکس زن قبلی رو میذاشت میگف من خوشگلم یا قبلی ...

سلام عزیزم کاری کردیم نی نی یار کاربریش ترکوند.

💞در تاریخ 99/9/9ب تموم ارزوهام رسیدم 💞تیکر عروسیمه💑💍همســرمهمه کسمه دردش ب قلبم😍میشه برام صلوات بفرستین❤ببخشید دوستان من اعلاناتم زیاد ممکن نبینم  فک نکنید بی ادبیه...🙏❤🍬🌟     ❌🔴درخواست دوستی🔴❌ لطفا منو تو تاپیک حس شیشم تگ نکنید نی نی یار تذکر دادن بهم...🙏❤🍬🌟
خانمی که بچه شو نمیخواست میخواست بده به کسی که میخواد😕

شاید مجبور بوده ( شاید مثلاً بچش بیماریه داشته تحمل اینو نداشته اونجوری جلوی چشمش بزرگ شه یا شایدم کسی مجبورش کرده بوده به انجام اینکار)

2738
میگن از طرف خدا بین ورقه های قرآن مو گزاشته شده بگردین هر کی پیدا کردبندازه تو آب آبو بخوره هر مریضی ...

خرافات با مردم چیکار میکنه 🤦‍♀️ حالا یه تار مو میوفته دیگه لای کتابای دیگه هم پیدا میشه . خدا گذاشته 😳 نه از سر بنده ی خدا افتاده 😄 مثلاً اعتقاد دارن اسپند دود کردن برای چشم و نظر رو اینجور چیزا خوبه ولی در صورتی که اصلاً اینطور نیست اسپند فقط باکتری رو از بین میبره پس دلیل دود کردنشم که از قدیم تو دینمون بوده علمیه .هیچ خرافاتی نباید راه بدیم باید به دیگرانم بگیم کلاً هرچی تو اسلام حقیقیه دلیلش علمیه چیزی به نام خرافات وجود نداره.

خرافات با مردم چیکار میکنه 🤦‍♀️ حالا یه تار مو میوفته دیگه لای کتابای دیگه هم پیدا میشه . خدا گذاشت ...

خرافات نیس تا زمانی ک با چشم خودت نبینی جالبش اینه ک موی سر نیس موی فرشم نیس انگار مژس

کسی از بهشت چیزی نمیدانست و خداوند مادر را آفرید😍😘🤗
خرافات نیس تا زمانی ک با چشم خودت نبینی جالبش اینه ک موی سر نیس موی فرشم نیس انگار مژس

مگه آدم مژه نداره اصلاً غیر مژه میتونه موی ابرو باشه یا موی ساق پا یهو افتاده باشه یا موی دست باشه ؟ اعتقاد نداشته باش به اینجور چیزا . چون حقیقت نداره خودتون الکلی دلخوش میشین من آبی که این موهم توش باشه بخورم بیمارهام خوب میشه😄 ولی اینجوری نیست😑

2706