2733
2739
والامنم کنجکاوشدم رفتم دیدم هیچی نبود😐فقط همون صفحه تاخورده بووود....فک کنم کارمن تمومه😑

ولی خیلیا پیدا میکنن ب مامانت یا ب کسی دیگ بگو لای قرانو نگاه کنه

کسی از بهشت چیزی نمیدانست و خداوند مادر را آفرید😍😘🤗
ولی خیلیا پیدا میکنن ب مامانت یا ب کسی دیگ بگو لای قرانو نگاه کنه

من قبلاچندبارلای قرآن موپیداکردم اونانشونه چی بودن؟؟؟نه برای این موضوع هااا

🐞برای نیتم ☝🏻 دونه صلوات میفرستی🐞

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
یه تایپیک دیدم یه دختره گفته بودچرابدتون میادشوهرتون باکسی دوستی و را.ب.طه داشته باشه.اگه بدون عشق ف ...

مرد بوده قطعا

هر کو نکاشت مهر و ز خوبی گلی نچید، در رهگذار باد نگهبان لاله بود ... نیچه معتقد است فلاسفه فیلسوف متولد میشوند، روح حقیقت طلبی و علاقه مندی به تجزیه و تحلیل و حل مشکلات و تفکر نقادانه را میتوان در فرد با آموزش پروراند، اما برای بعضی از آدمها حقیقت خیلی مهم است، درست بودن و خوب بودن معنایی بسیار قوی برای برخی از افراد دارد، من هم چنین آدمی هستم من همیشه خیلی مشتاق بوده و هستم که بدانم بالاخره کدام حرف درست است و کدام نیست، زیر بار حرف زور رفتن برای من بسیار دشوار است.
2738

یه نفر امروز تاپیک زده بود که سیر گذاشتم الان نیست نکنه آب شده 😒😒😒😒😒😒

سکه10میلیونی بهارآزادی نیست پاییز اسارته😒/کا‌ش یه دوستی مثل حضرت موسی داشتیم باهم میرفتیم شمال بزرگوار عصاشو میزد به دریای خزر باز میشد با ماشین مستقیم میرفتیم روسیه😢/به جای اینکه استوری بذاری کرونا خر است بتمرگ توخونت😒کرونا خر نیست خر تویی هموطن😏/خدایا لااقل یه پیامبر بفرست باهاش مذاکره کنیم😐/خدایا میگم یبار دنیا رو روشن خاموش کن شاید درست شد🙁/حالا اگه یه ویروس میومد که با سرمای هوا از بین میرفت میانگین دمای کشور 41 درجه بود😒/برای اینکه سر قضیه کرونا یه تودهنی محکم به چینیا زده باشیم از این به بعد به جای واژگان ته چین، پاچین، بلدرچین ودارچین به ترتیب از واژگان ته گل محمدی،پاگل محمدی،بلدرگل محمدی و دارگل محمدی استفاده میکنیم✌️/نمیدونم چرا خدا به کشیشا گفته شراب بخورین ولی زن نگیرین اما به آخوندا گقته شراب نخورین اما تا جا داره زن بگیرین😯 واقعا چرا؟/کتاب بیشعوری روباز کردم دیدیم داره به خیلی ازاطرافیانم توهین میشه بستمش پرتش کردم اونطرف😖/آرامش دوگیتی تفسیر این دو حرف است:آره تو راست میگی،باااااشــــه تــــوو خـــوووبــی/شوهرت مثل جاده چالوس نباشه که همه باهاش خاطره داشته باشن صلواات/من اگه میوه هم بودم یه نارگیل رو بلندترین درخت جهان میشدم که فقط یه میمون حاضر بود برای به دست آوردنم ریسک کنه/کاش یوزارسیف عباشو رو منم مینداخت بعد که برمیداشت من لاغر و خوش هیکل میومدم بیرون با بغض میگفتم:با من چه کردی یا نبی؟دنبه هایم کو؟😢
بابا خرافات هست یه مدت میگفتن مو پیدا کنی یعنی امام زمان میخواد ظهور کنه

نمیدونم منم اولش باور نکردم ولی نگاه کردن پیدا کردم

کسی از بهشت چیزی نمیدانست و خداوند مادر را آفرید😍😘🤗

یه نفرم که میخواست دنبه بچپونه تو خودش 😒😒😒

سکه10میلیونی بهارآزادی نیست پاییز اسارته😒/کا‌ش یه دوستی مثل حضرت موسی داشتیم باهم میرفتیم شمال بزرگوار عصاشو میزد به دریای خزر باز میشد با ماشین مستقیم میرفتیم روسیه😢/به جای اینکه استوری بذاری کرونا خر است بتمرگ توخونت😒کرونا خر نیست خر تویی هموطن😏/خدایا لااقل یه پیامبر بفرست باهاش مذاکره کنیم😐/خدایا میگم یبار دنیا رو روشن خاموش کن شاید درست شد🙁/حالا اگه یه ویروس میومد که با سرمای هوا از بین میرفت میانگین دمای کشور 41 درجه بود😒/برای اینکه سر قضیه کرونا یه تودهنی محکم به چینیا زده باشیم از این به بعد به جای واژگان ته چین، پاچین، بلدرچین ودارچین به ترتیب از واژگان ته گل محمدی،پاگل محمدی،بلدرگل محمدی و دارگل محمدی استفاده میکنیم✌️/نمیدونم چرا خدا به کشیشا گفته شراب بخورین ولی زن نگیرین اما به آخوندا گقته شراب نخورین اما تا جا داره زن بگیرین😯 واقعا چرا؟/کتاب بیشعوری روباز کردم دیدیم داره به خیلی ازاطرافیانم توهین میشه بستمش پرتش کردم اونطرف😖/آرامش دوگیتی تفسیر این دو حرف است:آره تو راست میگی،باااااشــــه تــــوو خـــوووبــی/شوهرت مثل جاده چالوس نباشه که همه باهاش خاطره داشته باشن صلواات/من اگه میوه هم بودم یه نارگیل رو بلندترین درخت جهان میشدم که فقط یه میمون حاضر بود برای به دست آوردنم ریسک کنه/کاش یوزارسیف عباشو رو منم مینداخت بعد که برمیداشت من لاغر و خوش هیکل میومدم بیرون با بغض میگفتم:با من چه کردی یا نبی؟دنبه هایم کو؟😢

عجیب ترین چیز ی که دیدم .خانوما هیچ ارزشی برای خودشون قائل نیستن . مثلا برای برادر زن مرده یا طلاق گرفتشون میرن دختر ۲۰ ساله میگیرنو خوش حال ان .بعد برا ستایش که با پسره مجرد ازدواج کرد .چقدر ناراحت بودن و میگفتن اینجوری خوب نیست و فلان و بعدش هم چنتا تاپیک بود مثلا یکیش داداشش هیچی نداشت یه بارم طلاق گرفته بود میگفتن نرو خواستگاری دختر طلاق گرفته 😐.انقد میکوبونن زنارو . و دخترای۱۶ ساله ای که تو سایت ازدواج کردن و از تاپیکاشون معلومه چقدر احمقن و تازه خیلی خوش حالن که با مرد ۳۵ ساله ازدواج کردن 😐 خیلی زیاده 

یکی بود میگفت خانواده شوهرم کلا جلو هم لختن. تعریف میکرد خواهرشوهرش با حوله از حموم میاد بیرون میاد وسط هال جلو باباشو داداشو بقیه شرتو سوتینشو میپوشه . میگفت همشون همین طورن باباهه هم همین جوره

یکی تاپیک زده بود  شوهرم میره دستشویی روی پی پی اش اب نمی ریزه    

بعد فقط کامنتا😂😂😂 یکی گفت بود وقتی رفت توی دستشویی در پشت سرش قفل کن بگو تا نشوری نمیذارم بیای بیرون😂😂😂

با کلی وصله روی بالم هنوز بلند پروازم!✨ 
2706