2733
2734
کی فاختہ رو یادشہ؟ یا اون کاربر اسمش عروس کوچولو بود ۱۸ سالش بود معلم پیانو بود و متاھل بود و .... ...

من اون سومیه رو یادمه...عکسشو دیدم داشتم بالا میاوردم اصلا😭😖😖😫😫😷😷

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اتفاقا میخاستم همینو بنویسم جزو عجیبای این سایت !! یعنی محاله یه تاپیک پربازدید باشه توش دعوا نشه ، ...

اه انگار مریضن از تو خونه شون مشکل دارن میان میپیچن ب پاچه بقیه اعصاب بقیه رو هم خرد کنن 

اقایون لطف کنید منو به هیییییییییییچ وجه ریپلای نکنین .اصلا از وارد کل کل شدن با اقایون خوشم نمیاد .این به این معنا نیست که با حضور کاربرای مرد مشکل دارم بلکه به این معناست دلم نمیخواد با بیشعوراشون دهن ب دهن بذارم .من خودم کاربرای مرد  مودب رو ریپلای میکنم و تو تاپیکاشون هم شرکت میکنم  توضیح دادم که دیگه کسی سوال نکنه ممنون  ❤.خانما اگه یه پسر چشم ابی قد بلند خوشگل دیدین اون شوور منه گم شده بدینش بهم 😎😎😎
2728
من اون سومیه رو یادمه...عکسشو دیدم داشتم بالا میاوردم اصلا😭😖😖😫😫😷😷

ھمین کاربر عروس کوچولو بود ک گفت ما شانسی بلند داریم از ماشین پیادہ شدم عینکمو ازـرو چشام ورداشتم :-\ 

اه انگار مریضن از تو خونه شون مشکل دارن میان میپیچن ب پاچه بقیه اعصاب بقیه رو هم خرد کنن 

بس کن دیگه چقدر میخوای این دعواتو سر یه حرف ادامه بدی حالا خوبه من چیزی نمیگم هرچی میگی به احترام بقیه

زندگیتو روی دُور مثبت تنظیم کنمثبت بیاندیش،مثبت عمل کن، مثبت حرف بزن،تا نتایج کارت مثبت،از اب دربیاد،به توانایی هات شک نکن
2738
یه خانمی هم تاپیک زده بود برای نامزدم یه ست بادگیر گرفتم بنده خدا پولشم به زور جور کرده بود حالا پدر ...

😂 اینو یادمه ، تازه پسره ۳۰۰تومن به دختره بدهکارم بود. دختره هی مخواست بفهمونه بهش که ۳۰۰تومنو پس بده

بعد پسره پرو پرو میگفت چقدر خسیسی حالا بابام یه چی ازت خواسته😂

توام قاتلی میدونی چرا؟                      چون روی قتل انسانهایی که برای حق طبیعیشون فریاد زدن ، سرپوش گذاشتی .     قطعا به اون دنیا اعتقاد داری دیگه....   

یکی بود که فهمیده بود مادره خودش با شوهرش رابطه داره.یکی دیگه هم بود فهمیده بود شوهرش با خالش در ارتباطه.اول به خالش و شوهرش شک کرده بود.بعد با شماره شوهرش تو گوشی خودش تلگرام درست کرده بود.دیده بود شوهرش چقدر با خالش چت کرده.بچه ها باور نکردن گفتن سره کاریه.بیچاره یه گروه زد تو تل گ ر ام لینک داد یه چند نفری رفتیم.بعد وویس میداد گریه میکرد زجه میزد تعریف میکرد چتاشونو.میگفت به خالم پیام دادم گفتم به شوهرت بگم؟گفت تروخداا نگو به شوهرم زندگیمو نابود نکن من با شوهرت فقط درد و دل میکردم.انگار نه انگار که خودش زندگی این بدبختو نابود کرده بود.بیچاره یه بچه 9 ماهه هم داشت

من یک زنم💪👧👩💎که میزنم به سیم اخر و میگم .منو ببین یه آدمم که از توئه پوسته تنم👌ندا منم،هوا منم صدای نسل ما منم.اگرچه بستی بالمو ...رها تر از رها منم😊😍اگرچه جنسه شیشَم.قوی تر از همیشه ام💪.نبین نحیفه ساقه هام .درخته کهنه ریشه ام🌳همیشه بوده باورم .که با تو من برابرم👌اگه قویه بازوهات.ب جاش منم یه مادرم💪(آهنگ زن از رانا منصور)
ھمین کاربر عروس کوچولو بود ک گفت ما شانسی بلند داریم از ماشین پیادہ شدم عینکمو ازـرو چشام ورداشتم :- ...

وااااااای چه قشنگ صحنه سازی میکرده تو ذهنش😂😂😂😂😂

من یک زنم💪👧👩💎که میزنم به سیم اخر و میگم .منو ببین یه آدمم که از توئه پوسته تنم👌ندا منم،هوا منم صدای نسل ما منم.اگرچه بستی بالمو ...رها تر از رها منم😊😍اگرچه جنسه شیشَم.قوی تر از همیشه ام💪.نبین نحیفه ساقه هام .درخته کهنه ریشه ام🌳همیشه بوده باورم .که با تو من برابرم👌اگه قویه بازوهات.ب جاش منم یه مادرم💪(آهنگ زن از رانا منصور)
2706