2733
2739

عجیب ترین کامنتا این بود که میرن تو تاپیکای غمگین و بیماری می گن بسه توروخدا دلمون گرفت چقدر میگین ، بعد یکی تاپیک شاد میزنه میگن خجالت بکش الان مردم چه حالی ان تو تو چه فکری هستی   

متاهل هستم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پیدا کردیش مگه؟ 

دامنیرو که نه اما این یارو خودش نظر داده بود😐

زندگیتو روی دُور مثبت تنظیم کنمثبت بیاندیش،مثبت عمل کن، مثبت حرف بزن،تا نتایج کارت مثبت،از اب دربیاد،به توانایی هات شک نکن
جالب نمیشه آخه مثل این میمونه چهارتا دندون بالاتو لمینت کنی بقیشو نکنی

چ ربطی داره

حتمن پشت موهاش نرمو خوبه

اصن میدونی کراتینه چیه

لمینت خیلی ضایع ولی کراتینه پیدا نیس

فک کنم با دکلره اشتباه گرفتی

من دوس دارم آدم خوبی باشم متاسفانه زبونم یاری نمیکنه😁...تیکر یکسالگی فندق مامان..مامان جان انشالله بیاد اون روزی که دامادیتو. فارغ التحصیلیتو. موفقیتت تو اون عرصه ای که خودت دوس داری رو ببینیم منو بابایی...خوشگلا یه صلوات مهمونم کنید . بعدش بگید تامنم براتون صلوات بفرستم♥️♥️🥰
2731
یارو تاپیک زده شوهرش از باس ن خانوما فیلم میگیره توخیابون 😁😆

😂😂😂لنتی

پیری میگفت اگر میخوای جوان بمانی راز دلت را فقط ب کسی بگو که" د وستش داری و دوستت دارد"  خندیدم و گفتم پس چرا تو جوان نماندی؟؟!!!!              پیر لبخند تلخی زد و گفت:"دوستش داشتم..اما دوستم نداشت"                                                                  اسمم رزاس😍😍(رزا بودم وقتی رزا مد نبود)                 تاریخ شروع رژیم ۱۷/۴وزن:۷۶/۹۰۰😑😑🌸🌸🌸🌸هدف اول ۷۰😐🌸🌸🌸🌸هدف دوم:۶۵😊🌸🌸🌸🌸هدف سوم:۶۰😛😛🌸🌸🌸🌸🌸هدف اخر۵۸😍😍😍😍😍 من میتووووووووونم😍😍
2740
اها عجیب ترا ازدواج با طلسم 

چیش عجیبه خب بعضیا به این چیزا اعتقاد دارن

زندگیتو روی دُور مثبت تنظیم کنمثبت بیاندیش،مثبت عمل کن، مثبت حرف بزن،تا نتایج کارت مثبت،از اب دربیاد،به توانایی هات شک نکن
تاپیک ها الان شده حس ششمی و خیانت و سرد مزاجی شوهر و تو خونه کاستوم پرستاری و ملوانی شده خخ

حس ششم رو خوب اومدی ، پر بازدیدم میشه ، امامان معصوم گفتن پیشگویان دروغ گو هستن بعد یه عده میگن از من بپرس بگم آیندتو !!

متاهل هستم

یکی کاربرا گف ی نفر تاپسک زده بود بنظرتون بچم چیه

گفتم دختره انگار

گف ایشالا قسمت خودت بشه ب حالت عصبانیت🤣

من دوس دارم آدم خوبی باشم متاسفانه زبونم یاری نمیکنه😁...تیکر یکسالگی فندق مامان..مامان جان انشالله بیاد اون روزی که دامادیتو. فارغ التحصیلیتو. موفقیتت تو اون عرصه ای که خودت دوس داری رو ببینیم منو بابایی...خوشگلا یه صلوات مهمونم کنید . بعدش بگید تامنم براتون صلوات بفرستم♥️♥️🥰
من خودم یل بار عکس تیپمو گذاشتم یه خانمی گیر داده بود عکس دامنی نداری😐 هنوزم یادم میاد میگرخم کل ...

دامن دوس داشته😂😂😂

پیری میگفت اگر میخوای جوان بمانی راز دلت را فقط ب کسی بگو که" د وستش داری و دوستت دارد"  خندیدم و گفتم پس چرا تو جوان نماندی؟؟!!!!              پیر لبخند تلخی زد و گفت:"دوستش داشتم..اما دوستم نداشت"                                                                  اسمم رزاس😍😍(رزا بودم وقتی رزا مد نبود)                 تاریخ شروع رژیم ۱۷/۴وزن:۷۶/۹۰۰😑😑🌸🌸🌸🌸هدف اول ۷۰😐🌸🌸🌸🌸هدف دوم:۶۵😊🌸🌸🌸🌸هدف سوم:۶۰😛😛🌸🌸🌸🌸🌸هدف اخر۵۸😍😍😍😍😍 من میتووووووووونم😍😍
چیش عجیبه خب بعضیا به این چیزا اعتقاد دارن

کامنت این دوستمونم عجیبه 😁😁

اقایون لطف کنید منو به هیییییییییییچ وجه ریپلای نکنین .اصلا از وارد کل کل شدن با اقایون خوشم نمیاد .این به این معنا نیست که با حضور کاربرای مرد مشکل دارم بلکه به این معناست دلم نمیخواد با بیشعوراشون دهن ب دهن بذارم .من خودم کاربرای مرد  مودب رو ریپلای میکنم و تو تاپیکاشون هم شرکت میکنم  توضیح دادم که دیگه کسی سوال نکنه ممنون  ❤.خانما اگه یه پسر چشم ابی قد بلند خوشگل دیدین اون شوور منه گم شده بدینش بهم 😎😎😎
2706