2733
2734
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

جالب نمیشه آخه مثل این میمونه چهارتا دندون بالاتو لمینت کنی بقیشو نکنی

وا خیلیارو دیدم جلوشون چون بیشتر تو افتابه و بیشتر تو دیده میخان کراتینه کنن کجاش عجیبه

من برای داشتن زندگی بهتر میجنگم
2728
یکیم واسه جاریش آش برده بود کشکو شکل 💩ریخته بود 

وای 🤣🤣🤣🤣

تو زیباترین اتفاق زندگیمی🦋مامان ریحانه وهانیه  ❤❤    طاهره : اره،بعضی چیزا گفتنشون فایده نداره------------ در شب کوچک من ،افسوس باد با برگ درختان میعادی دارد ♡در شب کوچک من دلهره ویرانیست♡گوش کن وزش ظلمت را میشنوی ؟من غریبانه به این خوشبختی مینگرم ♡لحظه ای وپس از آن هیچ پشت این پنجره شب دارد میلرزد وزمین دارد باز میماند از چرخش♡پشت این پنجره یک نامعلوم نگران من وتوست ♡ای سراپایت سبز دستهایت را چون خاطره ای سوزان در دستهای عاشق من بگذار ولبانت را چون حسی گرم از هستی به نوازشهای لبهای عاشق من بسپار ♡♡♡♡♡♡♡♡♡باد مارا خواهدبرد..... من یه اذر ماهی پر از احساسم خیلی زیاد💎💎
2740
یه بار دلم درد میکرد گفتم پیتزا خوردم دلم درد میکنه بعد یه نفر گفت چرا داری پز میدی که  پیتزا خ ...

واقعا؟😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

قیافه من😑😑🔫وقتی تو تاپیک خانومای باردار میرم ... از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره 😑🔫تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه 😑🔫 یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه😑🔫 موز خوردم بچم نیوفته . کشمش خوردم بچم فلان نشه . یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه . مادرشوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی ..مگه چند روزه دیگه داری تا زایمان ؟ دوهفتمه عزیزم😑😑😑🔫
یکی میگفت تو فسنجون بیسکوییت ساقه طلایی میریزیم ک بنظر پرگردو بیاد😑 یکی دیگه ام میگفت تو قرمه سبزی ...

قرمه سبزی ایکه سیاه نشه که به آشپزش نمیشه گفت کدبانو!

دوستای عزیزم میشه برای رسیدنم به رویام یه صلوات مهمونم کنین؟💝
یه کاربری بود همش میگفت دامن خریدم

اره همون بود

هی عکس دامن نتی میذاشت و چرت و پرت میگفت

روانیم کرده بود هی میگفت عکس دامنی نداری😐😐😐😐😐

اخرش به غلط کردن افتادم از دستش دیگه عکس انگشتمم نمیذارم

بهش که گفتم خجالت نمیکشی و اینا تو همه تاپیکام پست گذاشته بود مرسیتم که منو میبخشی حلالم کن😐😐😐😐

از اون به بعد دیگه اون سابق نشدم😐😂😂😂😂

2706