2737
2739
عنوان

خرید لوازم آرایش

148 بازدید | 16 پست

خانوووماااا سلام

شبتون بخیر

من لوازم ارایش به اندازه ای که کافی باشه میدونم دارم،اما همیششششه وقتی چیز جدید میبینم دلم میخواد بخرم با اینکه هنوز قبلی رو دارم و کلی میتونم استفاده کنم،مثلا چندتا سایه دارم اما عکس سایه میبینم توی پیج فروشگاها دلم میخواد و وسوسه میشم...و بقیه چیزا..... 

کیا مثل من هستن؟😐😢چیکارکنم خب؟

میدونم اشتباهه ادم بی دلیل بخره.

بمونم همه تموم شه بعد بخرم؟باید خودمو مجبور کنم نه؟😑

اخه این چه خوره‌ایه به جون من میوفته😂😕

بالای 200 تا رژ دارم عکس نخاین با لپ تاب میام نمیتونم عکس بگیرم بعدا ی تاپیک میزنم عکسشونو میزارم ی جور مریضیه دیگ منم اینجوریم

ما دو شاخه ی یک درختیم وای اگر باد از دو سو می وزید...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من افتضاهم تمام کمدو خونه پر از وسایل آرایشه😖

1
5
10
15
20
25
30
35
40
   ●۱۰♡فروردین♡ تولدمه😍  خانومی گل زندگی جدیدی شروع کردم لطفا از گذشتم دیگه نپرس♥️🙏 ..................به زودی🤩😍تیکر بارداری میزنم 🤰انشالله🤲🧿💟 دعاکنید 😔 انتظار فرزند سخته😔😓😢 اگه خواستی ته دلت برام یه صلوات بفرست💙♥♥♥♥   به لطف خدا و دعای شما دوستان در من دو قلب میتپه🥰🥺♥
2738

اون لحظه ب این فکر کن ک مشابهشو داری هنو تمام نشده

زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.

من فقط واسه ریمل😎😋

صدای برفو دوست دارم,آره برف صدا داره,مثل صدای روزایی که میگذرن,یه خروار برف میشینه با اون بیصداییش,یه عالمه روز و شب از سر میگذرونیم با اون بیصداییش........تو بمونی آخرش برام,,,تو بمونی برفو دوست دارم.... 
2706