2737
2734
عنوان

توفیق نمازشب ودعاکردن ❤️

| مشاهده متن کامل بحث + 443 بازدید | 50 پست

لطفا برای من دعا کنید جواب آزمایش بچم خوب باشه سالم باشه سقطش نکنم به خدا خسته شدم دیگه😔😞

چای گیجی وسط کافه ی دنیا بودم قند لبخند تو پیش همه محبوبم کرد دور کردند تو را تا که مرا سرد کنند تلخی بی کسی ام قهوه ی مرغوبم کرد...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

التماس دعاااااااا🌸

کاربره قدیمیم که به درخواست خودم کاربری قبلیم تعلیق خورد و یه مدت نبودم،ولی باوجوده اینکه عضو نی نی سایت نبودم بازم شبا میومدم تاپیکاتونو میخوندم اما اینکه نمیتونستم نظر بدم برام سخت بود😓دلمم براتون تنگ شده بود و بعد به مدت دیگه برگشتم😌😁💖                    دلا خوکن به تنهایی که از 
2728

منم دعا کنید امشب. 

به رشته دلخواهم برسم امسال😔 یه نفرو دوباره ببینم صداشو بشنوم.۰😔

باشه؟؟؟ ؟ ؟ ؟؟؟؟  

داری امضامو میخونی؟؟؟ من ده ساله تو حسرت یه ارزو هستم. دیگه کم اوردم. فقط باید معجزه بشه من به این ارزوم برسم😔 خدا منو نمیبینه. توروخدا شما بهش بگید. شما منو دعاکنید. سر نماز... همین الان با همین دل پاکتون. یه صلوات برا ارزوم بفرستید. لطفا😔
2738

سارا هستم.

مهمترین آرزوم عاقبت بخیریه البته بعد از ظهور منجی و سلامتی همه ...

از جانب من از خدا بخواه که توفیق دعا بهم بده و اینکه کمکم کنه بتونم بچه ام رو خوب تربیت کنم.

و یه آرزوی مادی تر اینکه دلم یه خونه جدا میخواد.پیش خدا که کار نداره.اگه بخواد حتما میشه.

سلام.شبتون خوش.چقدر خوبه که همچین انسانهایی هنوزم هستن بهتون غبطه میخورم.ازتون میخام برای خانوادم دعا کنید.سلامتیشون.هر کدوم یه مسئله ای دارن.برای دوستم که بارداره و انگار کرونا گرفته هفته بعد وقت  زایمانشه. عا کنید خودشو و بچش سالم باشن. برای شما دعا میکنم.برای سلامتیتون برای اینکه قلب پاکتون تا آخرین لحظه های زندگیتون(که طولانی باشه) همینطور پاک و مطهر بمونه.

سلام، قربون امام زمانمون برم که اینقد غریبه تو این زمونه! مهر امام زمانمو میخوام، به قول کاربر بهارگلمااا منم ایمان نوجوونیمو میخوام...

حمد و سوره توحید خوندم و صلوات فرستادم، نمازتون امیدوارم قبول باشه

سلام برادر گرامی لطفا برای دوستام دعا کن. 

@فافازجون  

@نیلوفرر74  

@بانوباران  

@شانسی  

@hellosummer  

در آخر هم برای من و همسر و دخترام خیلی دعا کن بگو خدایا مریم دلش گرفته تورو خدا حاجتش رو برآورده کن جای دوری نمیره. 

به خدا اعتماد کن ، خدا راههایی دارد که تو را حیران خواهد کرد. 

التماس دعا 

🫧ثواب تمام تاپیک ها ، پست های معنوی ، دعا وصلوات هدیه به نیابت  همه ی شهدا مخصوصا شهید سردار قاسم سلیمانی تقدیم به پیشگاه اُمّ الآداب مادر عشق و ادب ،حضرت ام البنین( س) -(او کہ شایسته یِ آن خانه یِ سرمدی شد) « السَّلام عَلَى الحُسَيْن ، وَعَلَى عَليِّ بْنِ الحُسَيْنِ ، وَعَلَى أوْلادِ الحُسَيْنِ ، وَعَلَى أصْحابِ الحُسَينِ».🫧
2706