2410
2553
عنوان

توفیق نمازشب ودعاکردن ❤️

443 بازدید | 50 پست

اگرامشب توفیقی باشد مانندشب های دیگرنمازشب بخوانم دعاهاوحاجت هایتان رابنویسیدتابعدنمازازخدابخواهم (اگربنده حقیر لایق باشم) که ان شاء الله که حاجتتون برآورده ودعاهایتان مستجاب شودآمین یارب العالمین.... دعابرای سلامتی اقاامام زمان وفرج اقا رو یادتان نرود..... 

اگرامکان بود.برای شفای همه مریض هایک مرتبه سوره حمدبخوانید وهمچنین برای ریشه کن شدن ویروس ک به مقداردلخواه سوره توحیدبخوانید... شماراهم دعوت میکنم به خواندن نمازشب... حتمادیگران رادعاکنید...

❤️❤️❤️❤️❤️❤️

درضمن ازامشب به ترتیب ثواب نمازشبم روهدیه میکنم به 14معصوم...امشب هدیه به حضرت امام حسن(ع) امشب حاجتتون روازخداوحضرت امام حسن(ع) میخواهم ان شاء الله که حاجت روابشین

⛔⛔⛔⛔کاربرررررررمردهستم⛔⛔⛔⛔

کاربران گرامی اگرمشکل دارین حاجت دارین مریض دارین وهرچیزدیگرفقط وفقط روی بیاوریدبه وقت سحرگاه..... خدارودروقت سحرگاه بخوانید.... دعا. نماز. وهرچیزدیگررادروقت سحرگاه به جااوریدوبااودردودل کنید به خدای خوبم قسم که بهترازاین سراغ ندارم برایتان......ازنمازشب غافل نشین..... خدارودروقت سحرگاه پیداکنیدکه ازهروقت دیگربیشتردرکنارتان احساسش میکنید... اللهم عجل لولیک الفرج                10صلوات برای ظهوراقاامام زمان (عج) 10صلوات به نیت همه کاربران این سایت.....التماس دعا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

منم لطفا دعا کنین 😢😢😢

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خانه دونفـ👩‍❤️‍👨ـره ما در تاریخ ۱۳۹۹/۸/۱👨‍👩‍👦سه نفر شد (آرمان کوچولو) و قراره یه فندق دیگه در تاریخ 1402/12/25به جمعمون اضافه بشه (آریان کوچولو) 🤰و بشیم چهار نفره 👨‍👩‍👦‍👦خدایاشکرت🌹🌹کوچولوی مامان خوش اومدی🥰🥰

برای زندگیم دعا کنید برای ثباتش تداومش فع شیطان از زندگیم .برای دو تا بچه هام سالم بزرگ بشن عاقبت بخیر بشن

آرزومه که بغلم کنی خودت،🥲🥲                                            دوست دارم با عشق تو پیر شوم🥲

سلام 

خوش یه سعادتت

دعا کن مامانم اینا یه خونه خوب با خیر و خوشی بخرن 

همه ی مریضا مخصوصا مریض ما شفا پیدا کنه

🇵🇸 القدس لنا ...👇کلیک کنیداین تاپیک تدبر در قرآن رو دنبال کنید دنیاتون با آیات قرآن روشن میشه این مرده دل ...💔این خسته جان.... 😔 دارد تمنای تو را یا صاحب الزمان عج الله ❤ دوستای عزیزم اگه دوست داشتید بگید تاپیک های مهدوی تگتون کنیم ❤  اللهم عجل الولیک الفرج به حق زینب کبری سلام الله علیها🤲🏻🥀درد بی درمان شنیدی؟! حال من یعنی همین 💔بی تو بودن درد دارد... میزند من را زمین 😭 یا صاحب الزمان عج الله ادرکنی 
2714

دعا کنین  این ویروس از کشورمون بره فقط ،  بیچاره  مردم کشورمون😭

عشـــــــق                                                       یعنی جز خدارو بیخیال!!!                                                🌸 🌸 🌸 🌸 🌸 🌸                                         (تنها کسی که اگه با یه شاخه گل به خونه بره ، مؤاخذه می شه، كودك گل فروش سر چهار راهه  )     

حمد و 10تا صلوات فرستادم، لطفا برای شفای من دعا بفرمایید

💚تاپیک صلوات به نیت سلامتی امام زمان شنیدم امام رضا مریضارو شفا میده💚شنیدم پنجره فولاد رضا برات کربلا میده💚 شنیدم که ضامن آهو شدی امام رضا💚میشه ضامن منم بشی پیش خدا💚 شنیدم هرکی بره زیارت امام رضابرادیدنش میاد سه جا غریب الغربا💚برا بار اولی سر پل صراط میاد💚دومی وقتیه که نامه ی تو برات میاد💚بار سوم که میخاد آقا به دادت برسه💚وقتی که ملک میاد تا به حسابت برسه💚من قیزیمادونیایام😍قیزیم منه دونیا دی😍الله بیزی آییرما😍بو قیز منه سودا دی😍من تورک قیزام آسانا😍منیم آنام زهرا دی😍عشقی منه اورگددی😍قلبیم اونا شیدا دی😍♥ آبجی سادات خودمی💚khoday_mer3p 💚با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.brave 
2706