2733
2739

دخترم 1سال و 1ماهشه.دندون هم داره درمیاره.یه کم هم سرما خوردس.حالا پوشکشو عوض کردم.دیدم یه تیکه های قرمز توی مدفوعش هست.با عرض معذرت اسهال هم شده.فک کنم به خاطر دندونشه.اون قرمز ها رو نمیدونم.خیلییی ترسیدم.بین پاهاش هم پر از دون دون قرمز شده.

یه دختر دارم که با 

اگه تب  داره عفونته روده هست وباید سریع درمان بشه و اگه تب نداره حتما حساسیت غذایی داره ببین چی دادی بهش.

تا خدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز....میکشم ناز یکی تا به همه نازکنم....🥰خدایا همیشه مواظب فرشته کوچولوهام باش😍 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
سری اولی نیست که بهش شیر گاو دادم.ولی خب دیروز یکم شیر پاکتی خورد

تب نداره طوری نیست 

تا خدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز....میکشم ناز یکی تا به همه نازکنم....🥰خدایا همیشه مواظب فرشته کوچولوهام باش😍 
نه تب نداره.غذای قرمز رنگم ندادم بهش

حتما یه چیز جدید خورده حساسیت داده باید حذفش کنی حتما. خونا کشدارو شفافن

2738

خدا نکشه این بچه ها رو.مردم از خنده😂😂😂😂😂😂

از بس استرس داشتم رفتم دوباره پوشکش رو.نگاه کردم.بعد دقت که کردم دیدم کاموا قرمز رنگه.😓😒نگو خانممممم ظهر کاموا های کلاهش رو کنده و خورده😁ببخشید بچه ها مرسسییی از جواب هاتون

یه دختر دارم که با