2737
2734

نمی‌فهمم بعضی وقتا مگ قبل ازدواج به تفاهم نمی‌رسید؟؟ . چجوری میشه ک به اختلاف میخورن.؟؟ می‌فهمن طرف اخلاقش چجوری به امید درست شدنش ازدواج میکنن.یا چون خیلی دوسش دارن با اخلاقش کنار میان ولی بعد خسته میشن. یا گول میخورن. یا طرف عوض میشه.چجوری میشه؟

خدایا ازت ممنونم که منو مورد لطفت قرار دادی و صدامو شنیدی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

دوره آشنایی ب جای شناخت رومانتیک بازی درمیارن 

خیلی چیزارو توجه نمیکنن و اصلا بعضیا نمیدونن ب چی باید توجه کنن سریعا احساساتشون وارد میکنن و وابسته میشن فک میکنن با همه چی میتونن بسازن 

خوش الاق

سن بالا

مردونگی

بامرام و معرفت

مشورت کن

خانواده دوست

یادته میگفتی دوستداری زودتر از من از دنیا بری چون تحمل نبود منو نداری؟چرا خدا صدای تورو شنید ولی صدای منو نه🖤 عهد بستم باخودم  تااخرین نفسم بهبعشت پایبند بمونم،قول میدم سریع بیام پیشت عشقم😞.
2738

معیارشون اشتباهه عزیزم

من معیارهام این سه تا بود👇

اخلاق و

قیافه به دلم بشینه

فرهنگ خونوادگیمون تو یه سطح باشه

...

چون میدونستم همه چیزو میشه تغییر یا بهبود داد جز این سه تا ...

حدود چهار ساله ازد کردم خداروشکر کوچکترین مشکلی نداشتم

بازم هیچی...
عزیزم قبلش حتما سنگاتو باهاش وا بکن

اصلا یکی از این معیارهارو ندارن که بخای راهشون بدی تو خونه مخصوصا سه تای اولی 

انسان خوبی باش*ولی وقتت رو برای اثباتش به دیگران هدر نده🌹با افتخار یه شیرازیِ تحصیلکرده  

خب خانوما حالا میدونید که اگ کسی بد باشه نمیشه تغییرش داد به هیچ وجه. پس چرا ازدواج میکنید و خودتون و یه بچه رو بدبخت. و یکی دیگ اینک من فکر میکنم وقتی یه مرد تغییر میکنه مقصر خود زنه هرکی موافقه لایک کنه توضیح میدم چجوری

خدایا ازت ممنونم که منو مورد لطفت قرار دادی و صدامو شنیدی

مشکل از فرد نیست از فرهنگ و جامعه اس که از وقتی دختر به دنیا میاد به فکر ازدواجشن از لفظ خیلی بد ترشیده شدن استفاده میکنن واسه همین خیلی از دخترا از ترس اینکه فرد مورد نظرشون ترکشون نکنه حاضرن همه جوره کوتاه بیان و تن به خاسته هاش بدن و بدیاشو ندیده بگیرن تا مبادا کسی فکر کنه ترشیده شدن ! 

2706