2733
2739

سلام دوستان ما تازه اومدیم تو این خونه مستاجریم خانم قبلی اینجا اصلا ب نظافت اهمیت نمیداده شیر آلاتش پر جرم بود که با هزار ترفند یکمی بهتر شد مشکلی که دارم اینه که دور توالت فرنگی چسبش سیاه شده از زیر انگار جرم جمع شده و حالت لجن گرفته خیلی بدم میاد نمیدونم باید چیکار کنم روش جرم گیر ریختم اما اصلا اثر نکرده گفتم شاید با چیزی کنده شه که دوباره چسب بزنم ممنون میشم راهنماییم کنید 

باید بکنی دوباره چسب بزنی اون رفته زیرش عزیزم

مشاور ورزشی،کاهش وزن و تغذیه سالم زیر نظر کارشناس ارشد فیزیولوژی ورزشی.(مربی شنا،امادگی جسمانی،تی ار ایکس،ایروبیک،فیتنس،زومبا،ورزش های توپی)مامان دوقلوهای شیطون👨‍👩‍👧‍👧

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه قسمتش رو با کتار بکنی بقیه اش ور میاد و بعد دوباره چسب یا بتونه جدید بزن

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
2731
اینکه با چی بکنم رو نمیدونم حلاش چیه یا با چاقو یا کاردک میشه 

اره با چاقو میشه.یک سمتشو با کاردک از زیر بیار بالا یذره با چاقو ببرش.

مشاور ورزشی،کاهش وزن و تغذیه سالم زیر نظر کارشناس ارشد فیزیولوژی ورزشی.(مربی شنا،امادگی جسمانی،تی ار ایکس،ایروبیک،فیتنس،زومبا،ورزش های توپی)مامان دوقلوهای شیطون👨‍👩‍👧‍👧

با کاتر موکت بری هم میشه

2738