2737
2734

وزیر بهداشت گفت هر مسافری رو مورد مشکوک ببینیم ..دو هفته قرنطینه میکنیم 

دیگه خود دانید بازم به این حرکت ابلهانه تون ادامه بدید

منظورم با بعضیاس البته نه همه

بخدا ما شمالیا گناه داریم

یه روز رفتم بیرون الان دو روزه افتادم تو خونه قشنگ سگ لرز میزنم از ترس

تیکر بارداری نیست                                                                                                  این آخرین فرصته                                                             شُد شُد،نشد رهاش میکنم 

خدا کنه کسی بهشون جا نده برگردن خونشون

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بخدا ما شمالیا گناه داریم یه روز رفتم بیرون الان دو روزه افتادم تو خونه قشنگ سگ لرز میزنم از ترس

مشهدو میگن امام رضا خودش هوامونو داره😐

منو اذیت نکنید اون خداست ک بخشنده ومهربونه من سلیطه و وحشی ام...                                                باردار نیستم تیکر تولد گل پسر مامانی😍
2738
خدا کنه کسی بهشون جا نده برگردن خونشون

خب جا داشته باشن چییی

زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.
خب جا داشته باشن چییی

هیچی دیگه😕☹

خدا کنه دیگه دنبال خوشگذرونی و این طرف اون طرف نباشن☹

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
2706