2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
از خوشحالی اشک توی چشاشون جمع شده بود

فامیل ما هم دقیقا همینطور

چون دختر بزرگشون مشکل ناباروری داشت دختر کوچیکه تو عقد حامله شد اینقد خوشحال بودن مامانه میگف همش میترسیدم اینم حامله نشه

من تو کل دوران عقد تا پریود بشم مدام توهم باردار بودن میزدم. اما دختر عموی مامانم باردار شد پسر عموهای مامانم شرفشو به باد دادن از بس مسخرش کردن. حالا جالب اینجاست که اسم شوهرش یعقوبه اسم پسرشو گذاشت یوسف اسم پسر دومشم گذاشته بنیامین😐

ان شاءالله عید ما بعد از شکست کرونا💪
2738

یکی از همسایه هامون بود من اون موقع بچه بودم،مادرش یه دارویی از دعا نویس گرفت داد به دخترش بچش ازبین رفت بعد رحمش هم داغون شد،تا۱۲سال بچه دار نمیشون شوهرش داشت طلاق میداد،همه جا جار زد زنم حامله شد مادر زنم بچشد کشت

خدایا خیییلی دوست دارم،تنها ارامش من تو دنیا تویی،ای خدای که از پدر و مادر مهربونتری،تورو به طه و یس تورو به حضرت مهدی عاقبت همه ی ما رو ختم به خیر کن❤❤❤
من تو کل دوران عقد تا پریود بشم مدام توهم باردار بودن میزدم. اما دختر عموی مامانم باردار شد پسر عموه ...

وااا راستشو بگو خواهر منو نمیگی🤐🤐🤐

اسم شوهرش یعقوبه اسم پسرش بنیامین اسم یکی دیگرم میخوان بزارن یوسف ولی خداروشکر کسی شرفشو به باد نداد🙆‍♀️

خدایا شکرت ❤
2706