2737
2739
نشونه سردیه و حجم بالای خونریزی که بدن فرصت نمیکنه رفیقش کنه

رفیقش کنه 😂😂😂

از جملات قصار :"هر جا که روی آسمان همین رنگ است" !!                   من به آسمونش کاری ندارم ، به زمینش کار دارم 😳

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
گرمی زیاد میخورم 

شاید بلغم داری.گرمی خوردن دلیل نمیشه که رحم سرد نباشه.اگه سردی غالب باشه این گرمی خوردن های معمولی رفعش نمیکنه

تیرماه اسلیو انجام دادم.اگه سوالی دارید خوشحال میشم کمکتون کنم.وزن اولیه۱۰۷ و وزن یک ماهگی عمل۹۲
2740
نه نرمال نيست  به خصوص بزرگ باشه و خونريزى زياد ممكنه پليپ يا فيبروم يا كيست باشه

من پریودم الان از دسشویی اومدم همه این ویژگیا رو دارم ببخشید ینی فقط غلیظه و لخته ینی مشکل دارم؟ اخه پریودام منظمه

ما در پی روزی و اجل در پی ما میتازد
برو دكتر زنان حتما اينجا وايستى برات نسخه عنبرنسا ميپيچن

آخه ۶خوب جواب میده  

تیرماه اسلیو انجام دادم.اگه سوالی دارید خوشحال میشم کمکتون کنم.وزن اولیه۱۰۷ و وزن یک ماهگی عمل۹۲

من کیست دارم و پریودیم نا منظمه

شدید خونریزی و لختع دارم

خونریزی من انقدر که باید وایسم تو حمام مثل کسی که بچه سقط کرده ازم خون و لختع میاد خوب که همش اومد بعد باید حمام کنم تا خون از رو بدنم پاک بشه اکثرا یه روز از پریمو اینجوری میشم نمیدونم چرا

مهربونی ایدز نداره...........تا میتونید بکنید...🤗🤓(عمیق تر کردن امر به معرف و نهی از منکر در باب مهربونی به درخاست دوستان بود😜😎)
2706