2733
2739
عنوان

دلم برای کارمندا میسوزه

| مشاهده متن کامل بحث + 313 بازدید | 25 پست
یعنی چی مرخصی بگیرن الان بابای من کارمنده یه مرکز درمانیه تو پذیرشه و با همه بیمارام سرو کار دارن ک ...

خانمی خدا پدرتونو حفظ کنه ولی بحث پرسنل درمانی فرق داره با سایر کارمندا. پرسنل درمانی الان اماده باشن و مرخصیاشونم لغو!!

خدایا هزار مرتبه شکرت   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خانمی خدا پدرتونو حفظ کنه ولی بحث پرسنل درمانی فرق داره با سایر کارمندا. پرسنل درمانی الان اماده باش ...

اتفاقا تو واحد پدرم همکارش از زیر کار دررفته و ب بهانه سرماخوردگی ۷ روز واسه خودش استراحت رد کرده🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️

ولی خب ایران مثل چین نیست امکاناتشو نداره چین اگ تعطیل کردن ب هیچ وجه هم نمیان بیرون ولی اینجا تعطیل کنن همه میریزن بیرون و در حال خرید و انبار کردن مواد غذایی و ضدعفونی و اینان

2731
غیر از کادر درمان تقریبا همه میتونن تعطیل کنن مثل چین

ولی خب ایران مثل چین نیست امکاناتشو نداره چین اگ تعطیل کردن ب هیچ وجه هم نمیان بیرون ولی اینجا تعطیل کنن همه میریزن بیرون و در حال خرید و انبار کردن مواد غذایی و ضدعفونی و اینان

الان یکی از همکارام گفت ک زن عموش روز جمعه از قم اومده بود خونشون و باهاش روبوسی کرده و زن عمو رو بردن قرنطینه چون مشکوک بوده .من بدبخت هم یکشنبه تو مدرسه همش کنار همکارم بودم تازه اون همکارم خودش بیچاره بارداره.کلی استرس داریم تا فردا نتیجه ازمایش زن عموش بیاد

2738
پسره انگار واسه خاطر حقوقش اومده بود جلو و مدام از پول و اینا حرف میزد حس کردن خسیسه دیگه بهم زدن شب ...

دختر بادرامد بالا  این مشکلاتم دارن

میشه برای سلامتی یه مریض کوچولو یه صلوات بفرستین؟