2737
2734

شرکت کلاسفور ارائه دهنده کار در منزل 

بسته بندی لباس زیر هست

ولی واسه ثبت نامش هزینه میخواد 

تا حالا چیزی شنیدین راجبش بنظرتون کلاهبرداریه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

ببخشیدولی جون مادراتون

شرکتی ک میگه یه مبلغی روهمون اول بدید

ندیدونرید

خوااااااااهش میکنم

برادرمنم توشرکت فرش کارمیکرد

ماهی یکوهفصدداشبااینکه ۹ماه بوداونجارفته بودحقوقش خب بود

یکی ازدوستاش ک نمدونیم کیه گف بیاکاردولتی 

داداشم رف فقط ثبت تام کنه

بعدش کفتن پول بده

الانم پنج ماهه نیس

ایناهرمیه

بعداهرچی شکایت کنی فایده نداره

فقط عمروپولتوهدرمیدی

نری ها

کاری ک خودت میدونی درسته رو انجام بده...تواین دنیاهمه پشتتو خالی میکنن پس براخودت زندگی کن  
2738
همش کلاهبرداری ه ما یه بار گول خوردیم

من کلاسفور ثبت نام کردم اول یه مبلغی برای ثبت نام میگیرن.بعدمیگن ارزش محصولاتمون۱۵میلیونه شماباید درعرض یک هفته ۵۲۰۰۰۰۰ واریزکنید.چک وسفته هم قبول نمیکنن.کسی که به این کاراحتیاج داشته باشه ۵۲۰۰کجاداره!

این قصّه از ابتدا به سر آمده بود.فقط این میان من آواره شدم!(امضا:کلاغ قصّه ها)

سلام وقت همه شما عزیزان بخیر من برای کار در شرکت کلاسفور مبلغ 49 هزارتومان واریز کردم وقتی ازشون تقاضای کار بسته بندی لباس کردم گفتند باید قرارداد را تکمیل کنی برای تکمیل قرارداد باید مبلغ دو نیم میلیون تومان پول بحسابشان واریز می کردم این مطلب را اول عنوان نمی کنند وقتی 49 هزارتومان را ریختی یک فایل برات می فرستند تو اون فایل این مبلغ میلیونی را می خوان چون نداری مجبور میشی 49 هزار تومانی را که ریختی بی خیالش بشی . شما را بخدا این شرکتها کلاهبردارن هیچ پولی واریز نکنید من دوست دارم فایل قرارداد را که برایم فرستادن برای شما بفرستم اما نمی دونم به چه روشی بفرستم همه از کلاهبرداری این شرکت آگاه بشن و ثبت نام نکنند حتی آدرس و شماره ای که عنوان کردن خاموشه و جواب نمیدن.اگر هر کی دوست داره بگه من چه طوری براش  قراردادی را که برام فرستادن رو براشون بفرستم

من خودم دیروز ۱۱۹هزارتومن به حسابشون ریختم برای نمایندگی طبق حرفهای خودشون در سایت ... حالاکه پولو ریختیم میگن باید ۸میلیون پول بزارین پیشه ما تا نمایندگی بهتون بدیم .. میگم نمیخوام .. میگن برگشت پول امکان نداره .. خداحافظ ... خب کلاهبرداری نیست

کلا برای شرکت کلاسفور هیچ وجی واریز نکنین که از کیستون میره ... قشنگ میزارنتون لایه منگنه نه پول بهتون برمیگردونن نه کار بهتون میدن .. کارهم بدن به تعداد وسایلی که بهتون میدن ازتون پول میگیرن.