2733
2734
عنوان

چقد آدم دلش میگیره موقع طلاق و جدایی

| مشاهده متن کامل بحث + 2827 بازدید | 177 پست
نگو دلم گرفت😔 ترس جدایی از شوهرمو دارم که اگه یه وقت نباشه من واقعا میتونم ارامش داشته باشم یا نه ...

هیچوقت جدا نشو حتی در تلخ ترین شرایط خیلی سخته

به خودت ایمان داشته باش تو قویترین شخص زندگی خودت هستی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من روز طلاقم خییییییلی گریه کردم.از محضر اومدم.ساعتها گریه کردم و بعدش خوابم برد

وقتی بیدار شدم تموم شده بود برام.۹ ماهه میگذره.ذره ای دلم براش تنگ نشده

گاهی دلم میگیره اونم بخاطر مهر طلاقی که روم خورد و نمیدونم ایندم چی میشه

2728
دوستموشوهرشم همدیگرودوست داشتن امادخالت خانواده ها جداشون کرد

اینایی که من دیدم هر دو بالای ۵۰ سن داشتن.

خدا میدونه چقدر سخت بوده براشون😔

🌻🌱💎 حتی اگر بدانم که دنیا فردا تکه تکه خواهد شد باز هم درخت امیدم را عاشقانه میکارم.😍🍃چقدر جهان می تواند زیبا باشد ،اگر در آن فقط هنر و لذت و عشق وجود داشت!

خانما منم جدا شدم فقط فرق من با شماها این  بود که اون اولین و تنها عشق توی زندگی من بود اما ولم کرد و رفت بعد از یکسال و نیم زندگی .اولاش میخواستم برگرده ولی همین که برگشت دیگه نخواستمش و فهمیدم چقد با اون آدمی که قبلا بودم فرق کردم و دیگه نمیتونم عاشقش باشم 

نه تنها نمیتونم خودشو دوست داشته باشم بلکه دیگه هیچ کسو نمیتونم دوست داشته باشم

دوستموشوهرشم همدیگرودوست داشتن امادخالت خانواده ها جداشون کرد

من یساله همش دارم گریه میکنم خدایا

با یکی دیگ ازدواج کنه من چکار کنم 

دلم گرفته من فک میکردم همین شوهرم میمونه

کاش حداقل دروغ نمیگف ک دوسم داره

2738
هیچوقت جدا نشو حتی در تلخ ترین شرایط خیلی سخته

نه چرا جدا شم اخه....خدا برای هیچکس نیاره😔

عکس پروفایلم مال قبل عمل بینیمه؛برش نداشتم چون منو با این میشناسن و من و شوهرمم تار افتادیم شناسایی نمیشیم..هرکی با ما مشکل داره؛مشکل گشا،ابولفضل😄     یاشاسین تبریز😍    دانشجوی تربیت معلم هستم😙حوصله بحث ندارم،اگه تو داری ریپلای نکن لطفا
منو بلاکم کرد  من دوسش داشتم اما اون همش فیلم بازی میکرد

من عاشقش بودم بهم خیانت کرد من زود تصمیم به جدایی گرفتم بعد پشیمون شدم ولی به غرورش برخورد گفت طلاق میخواد

به خودت ایمان داشته باش تو قویترین شخص زندگی خودت هستی
بچه ندارم چرا جوابشو نمیدی دوستش نداشتی

عاشقش بودم براش میمردم .به خاطرش هرکاری کردم و همه چیز رو تحمل کردم.ولی  سر دخالت برادرش جدا شدیم.بهم گفت بعد طلاق میام صیغت میکنم.فکر کن زن عقدیشو طلاق داد که صیغه کنه 😔مگه من زن خرابم. 

مرسی خداجونم❤
2706