2733
2734
عنوان

چالش داریم

| مشاهده متن کامل بحث + 588 بازدید | 77 پست
برا من بفرستین 😂😂

😂😂😂

همیشه دلیلی برای گریه کردن وجود داره...ما به یک جوک دوبار نمیخندیم پس چرا برای یک مشکل دوبار غصه بخوریم!؟...این بستگی به تو داره که لبخند بزنی یا گریه کنی و غصه بخوری☺

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

پس خیلی خوبه افرین

میگم شما دوربین دیجیتال داری؟

مارکش چیه؟ چند گرفتی؟

مگر تو در مسیر نسیم ایستاده‌ای امشب/ که عطر زلف پریشان/ دوباره جانم را زِ دست باد/ به آغوش باده میراند؟
بالاخره برای یکی بفرست دیگ بیکار نشین😂😂

والا کسی رو ندارم😂

همیشه دلیلی برای گریه کردن وجود داره...ما به یک جوک دوبار نمیخندیم پس چرا برای یک مشکل دوبار غصه بخوریم!؟...این بستگی به تو داره که لبخند بزنی یا گریه کنی و غصه بخوری☺
2731
برو بزنش 

واقعا دوست دارم بکشمش 

هنوزم‌ نیومده 

منم نمی‌خوام پیش خانوادم بگم 

همه دامادامون اینجان 

خیلی ضایع میشم 

خدا لعنتش کنه 

السلام علیک یا اباعبدالله و علی الارواح التی حلت بفنائک، علیک منی سلام الله ابدا ما بقیت و بقی اللیل و النهار و لا جعله الله آخر العهد منی لزیارتکمالسلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسینو رحمة الله و برکاته
اره خیلی  میخای دوربین بگیری؟

آره خیلی تو فکرشم

فقط مارک و مدلارو زیاد نمیشناسم 

مگر تو در مسیر نسیم ایستاده‌ای امشب/ که عطر زلف پریشان/ دوباره جانم را زِ دست باد/ به آغوش باده میراند؟
آره خیلی تو فکرشم فقط مارک و مدلارو زیاد نمیشناسم 

بستگی داره چقد بلد باشی با دوربین کار کنی 

اگ آماتور هستی که ی ۴۰۰ دی کنون بگیر 

اگ میخوای حرفه ای بشی و پول درست و حسابی داری یه ۵دی با ی لنز ۱۸_۱۳۵ و ی لنز فیکس بگیر

اندکی شعر و عالمی از عکاسی💥🎆📷
بستگی داره چقد بلد باشی با دوربین کار کنی  اگ آماتور هستی که ی ۴۰۰ دی کنون بگیر  اگ میخو ...

اگه بگیرم کلاس میرم

بیشتر برا دل خودمه و نهایتا یه پیج بزنم 

حدود قیمتم میگی؟

مرسی از راهنماییت❤

اگه بگیرم کلاس میرم بیشتر برا دل خودمه و نهایتا یه پیج بزنم  حدود قیمتم میگی؟ مرسی از راهنما ...

۴۰۰ دی حدود سه چهار تومنه

۵ دی ده به بالاست با لنزاش

اندکی شعر و عالمی از عکاسی💥🎆📷
۴۰۰ دی حدود سه چهار تومنه ۵ دی ده به بالاست با لنزاش

مرسی عزیزم❤❤❤❤