2737
2734
عنوان

ابروهاتون در چه حالن؟😕

| مشاهده متن کامل بحث + 1950 بازدید | 176 پست
خیلی پرررر من 27اسفند نوبت دارم. از دی ماه رزروکردم. بیعانم دادم.  نمیدونم چ کنم. ناخن مو ابر ...

ایشاله بخاطر بیعانه ی شما هم ک شده میره این لا مصب 😂

اگه عاشقین  .... ولی حال دلتون خوب‌نیست....مطمئن‌باشید‌درگیر‌آدم اشتباهی‌شدید:)💞   وقتی به قفسه سینه مامانم موقع خواب نگاه کردم تامطمئن بشم داره نفس میکشه همون موقع بود که فهمیدم چقدر از نبودنش میترسم 🍃                                                         

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من نرفتم ک پر بشه مث ابروهای امام ره شده میترسمم بدم ارایشگاه

پنج دقیقه بعد از تولدتان،اسم و ملیت و دین شمارا تعیین می کنند و شما بقیه زندگیتان را صرف دفاع از چیزهایی میکنید ک خودتان انتخابش نکرده اید!
ایشاله بخاطر بیعانه ی شما هم ک شده میره این لا مصب 😂

انشالله 😅 ولی سالنش بازه چون میبینم پست کارای جدید میزاره. جای فوق العاده تمیزیه. اما خب باز ممکنه کسی ناقل باشه

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2738

بیاین تاپیک آخرم لطفا

فلک در دفتر سرنوشتم قلم زد.چه اوقات خوشی داشتم به هم زد.الهی ای فلک چرخت نگردد،که چرخت آرزوهایم را به هم زد.....                                                   باردار نیستم مجردم تیکر رسیدن به هدفمه انشالله به زودی به هدفم خواهم رسید.😍😍😍😍😍
من خودم همیشع برمیدارم  امروزم رفتم ارایشگاه لیفت کردم🙂🙂🙂

مشکل مالیتون چیه

میشه لطفا واسه خونه دار شدنمون و حل مشکلاتمون یه دعا یه صلوات یا هرچی که دوست داشتین انجام بدین 😊😊😊دوستای خوبم امیدوارم و از ته دلم میخواد شما هم به ارزوهای قشنگتون برسین و اگر مشکلی دارید برطرف شه😇😇😇
2706