2733
2739

از شنبه دخترمو بفرستم‌مدرسه؟

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.
دانشجوها که همه رفتن خونه هاشون یه درصد فکر کن 10 اسفند برگردن و دوباره 20 اسفند برن خونه هاشون😅

آره والا انگار مردم مسخرشونن برا ۱۰ روز این همه راهو برن و بیان

خدا جون ممنون بابت این همه خوشبختی      همه چیز همونجوریه که دلم میخواد باشه  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از شنبه دخترمو بفرستم‌مدرسه؟

😳😳😳😳

میبخشی و نمی‌بخشم!  می‌خوانی و نمی‌خوانم!         معبوداا...    امشبُ  آنگونه  برایم  رقم  بزن  که در  شأن خداییِ    توست نه در حدِ  بندگیِ  من                                               و خدایی که به شدّت کافیست🙏                                       
2731
2740
😳😳😳😳

اخه تعطیل نکردن

یموقع معلم درس نده این عقب بمونه😭

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.
تروخدا بگو كه داري شوخي ميكني فازتونچيه دقيقا سلامتيش اهميتي نداره؟

چرا نداره عزیزم ولی خب از درس عقب نمونه؟

2706