2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

مامان من تو قابلمه هم میپخت

منتها خیلی پف نمیکرد. بعدم باید نازکش کنی وگرنه معز پخت نمیشه

دلا معاش چنان کن که گر بلغزد پای/ فرشته ات به دو دست دعا نگه دارد💜                                         خوبی های وجدان خفه کن!👈  طرف بعضی از بدی‌ها را رها نمی‌کند، بعد برای اینکه وجدان خودش را آرام کند می‌رود چهار تا کار خوب انجام می‌دهد. وجدانش آرام می‌شود. آن کارهای خوب راه دستت است که داری انجام می دهی، مرد هستی گناه نکن... استاد پناهیان                      ان شاالله نسل امروز، سربازان امام زمان خواهند بود.
آره چرا که نه..من دو بار درست کردم همه هم دوس داشتن اگه دستورشو پیدا کردم میفرستم 

دوس دارم شیرینی مربایی درست کنم

سوسیس خانگی با مواد درجه یکـ                                کیلویی۴۷تومن،اگرم کسی راضی نبود با کمال میل پولشو پس میدم  
2738

توی برنامه عصر خانواده روی گاز فر درست میکنه

سوسیس خانگی با مواد درجه یکـ                                کیلویی۴۷تومن،اگرم کسی راضی نبود با کمال میل پولشو پس میدم  

اینا چیه؟مربایی هم بلدی؟تو رو خدا بگوووووووو

این شیرینیهارو همشونو توی ماهیتابه درب دار درست کردم روی گاز

تابه رژیمی؟

2706