2737
2734

سونو ان تی رو دادم خوب بود، دکتری که میرفتم گفت غربالگری بعدی لازم نیست، سونو آنومالی هم رفتم اونم خوب بود، 

بعد دکترمو عوض کردم ، دکتر جدید بهم گفت آزمایش خون غربالگری جدید رو بده، ولی من چون شوهرم گفت اگرم چیزی باشه الکیه و سقط نمی کنیم دیگه نرفتم، شما ها چکار کردید؟ نزدیک زایمانمه خیلی استرس دارم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خانمی به خدا توکل کن!!منم واسه غربال اول منو ترسوندن و تاکید کردن غربال دوم رو بدم ولی ندادم. خدا خودش داده خودشم سالم نگهش داره!!استرس نداشته باش عزیزم نی نی گلت صحیح و سالمه

خدایا هزار مرتبه شکرت   
2728
2738
ینی ریسک داشتی؟

میدونین من ۳۴سالمه بارداری سومم هست!!ان تی دو میلیمتر بود دکتر خودم فوری سلفری نوشت گفت ان تی بالاست ندادم جواب غربال اول اومد همهlow risk بود فقطpappaبالا بود دکترم گفت برو سلفری و امنیو ولی بازم نرفتم. رفتم یه متخصص دیگه که عالیه گفت ریسکت پایینه بزار پاپا بالا باشه مرحله دو رو فقط بده ولی هی دس دس کردمو بقیه گفتن نرو و نرفتم. فقط انومالی رفتم که همه چی خداروشکر خوب بود. هفته ۲۸هم دکتر سونوبیوفیزیکال و رشد نوشت که همه چی عالی بود. خدا خودش دخترمو‌حفظ کنه

خدایا هزار مرتبه شکرت   
میدونین من ۳۴سالمه بارداری سومم هست!!ان تی دو میلیمتر بود دکتر خودم فوری سلفری نوشت گفت ان تی بالاست ...

ایشاللا که سالم بیاد تو بغلت منم ریسکم یک به 189بود ولی ان تی 1.70که نرماله ی چند روز دیگه میرم ازمایش دومی رو بدم استرس دارم 

ایشاللا که سالم بیاد تو بغلت منم ریسکم یک به 189بود ولی ان تی 1.70که نرماله ی چند روز دیگه میرم ازما ...

ایشالله که چیزی نیست عزیزم و کنجدت صحیح و سالمه!!

جنسیتش گفتن بهت؟

خدایا هزار مرتبه شکرت   
2706