2737
2734
عنوان

دو سه بار عطسه کردم 😲😮🤐😣

359 بازدید | 37 پست

ای داد بیداد، نکنه منم کرونا گرفته باشم؟ تهرانم، تب ندارم، بدون چتر تو بارون بیرون موندم، سردرد ندارم، مرض هم ندارم 😐😎 من سالهاست سرما نخوردم حالا چرا دقیقا الان باید سرما بخورم؟! 😐

پاورقی: دیگه خوبی بدی دیدین حلال کنین اهالی نی نی سایت به خصوص روح نی نی سایت و برادران 👼

💖 گر نگهدار من آن است که من می دانم، شیشه را در بغل سنگ نگه می دارد 💖

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ایشالا نگرفتی

شوهرمنم رفت دکتر. دلم داره میترکه 

منو هم نبرد گفت اونجا الودس

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2731
2738

عافیت باشه

مگر هر کسی‌ عطسه میکنه کرونا داره🙄

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم

نی نی سایت اینقدر واجبه که بدون چتر تو  خیابون زیر بارون تاپیک  میزنید 😀 خودتو بپوشون عشقی  کرونا در کمینه 

«فَاللَّهُ خَيْرٌ حافِظاً وَ هُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِينَ»
ایشالا نگرفتی شوهرمنم رفت دکتر. دلم داره میترکه  منو هم نبرد گفت اونجا الودس

انشالله چیزی نیست 

💖 گر نگهدار من آن است که من می دانم، شیشه را در بغل سنگ نگه می دارد 💖
2706