2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

لکه بینی قبل از شروع پریود در بعضی از خانما طبیعیه جای نگرانی نیست حتی ممکنه 3 روز لکه بینی باشه و بعد خونریزی شروع بشه. علل مختلفی داره ولی اینکه سر تایم شدین احتمال تغییر هورمون نیس. استرس. تغییر آب و هوایی فصل  تغذیه و حتی استفاده از دارو میتونه ایجاد کننده باشه.. به هر حال به احتمال زیاد این طبیعیه و نیازی به پیگیری نیس. چند سالتونه؟ اگر در دوره های بعدی هم اینطور بوذید نیاز به سونو هست که باز میگم جای نگرانی نیس. 

لکه بینی قبل از شروع پریود در بعضی از خانما طبیعیه جای نگرانی نیست حتی ممکنه 3 روز لکه بینی باشه و ب ...

ممنون ازراهنمایی خوبتون😘😘😘😘😘آخه یه بار دیروز فقط لکه داشتم 22سالمه این ماه قرص هماتینیک مصرف کردم بعد ماه قبلی سی ام باید میشدم ششم پریود شدم من همیشه تقریبا پریودام منظم بوده این دو،ماه نمی دونم چرا اینجوری شدم میخاستم دکتر هم برم بخاطر کرونا نرفتم بازم ممنون که وقتتون رو دراختیارم گذاشتین❤😘😘😘😘😍😍😍😍😍

ممنون ازراهنمایی خوبتون😘😘😘😘😘آخه یه بار دیروز فقط لکه داشتم 22سالمه این ماه قرص هماتینیک مصرف کر ...

خواهش میکنم تا یه هفته تاخیر کاملا طبیعیه.با افزایش سن الگوی قاعدگی هم تغییر میکنه.اگر بیش از به هفته بوذ و چندین سیکل ادامه داشت بهتره بررسی بشه.به نظرم نیازی به چکاپ نیس.هر چی تو این مدت تو خونه باشید بهتره.

خواهش میکنم تا یه هفته تاخیر کاملا طبیعیه.با افزایش سن الگوی قاعدگی هم تغییر میکنه.اگر بیش از به هفت ...

😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘

2706