2737
2739
عنوان

چراااااااا جوابمو نمیدیددددددددددددددددد

| مشاهده متن کامل بحث + 416 بازدید | 76 پست
منم نی نیم سفالیکه با پاهاش به دنده های زیر سینم فشار میاره مامان فداش شه باید تکون بخورم و باهاش حر ...

منم سفالیکم

چی بگم بهش اخه😭

زندگیم دخترم... بی صبرانه منتظر گرفتن دستایه کوچولوتم 😍😘
الان دقیقا دنده هام هم از جلو هم بغل هم پشت درد داره هم از تو هم از بیروون الانم خونه تنهام شوهرم س ...

نگران نباش عزیزم بخودت استرس نده برو حموم ی دوش بگیر بهتر میشی اگ خیلی شدید بود فردا ی دکتر برو ولی طبیعیه.. منم خیلی بخاطر این درد اذیت شدم

به خودم آمدم انگار تویی..... درمن بود🤗

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نگران نباش عزیزم بخودت استرس نده برو حموم ی دوش بگیر بهتر میشی اگ خیلی شدید بود فردا ی دکتر برو ولی ...

الان تنهام میترسم برم حموم حالم بدشه

باشه گلم مرسی

2728
ایجان دلم تغیرر حالت بده راه برو براش اهنگ بذار شاید دلش سوخت😍😍

این از الان بهم رحم نمیکنه خدا بعدنو بخیرکنه 

دختره ی شیطون😥😣☹️☹️☹️

این از الان بهم رحم نمیکنه خدا بعدنو بخیرکنه  دختره ی شیطون😥😣☹️☹️☹️

فداش بشمممممم نی نی منم همینه مخصوصا وقتی خوابه بیدار میشه چنان پاهاشو میکشه به دنده و سینم فشار میاره انگار سرکار بابامه اینجوری خستگی درمیکنه🤨

فداش بشمممممم نی نی منم همینه مخصوصا وقتی خوابه بیدار میشه چنان پاهاشو میکشه به دنده و سینم فشار میا ...

خخخخح قربون جفتشون

تو از کجا میفهمی خوابو بیداریشو؟؟؟ 

هایلین من روزی دو سه بارم سکسکه مبکنه طبیعیه؟ 

2738
خخخخح قربون جفتشون تو از کجا میفهمی خوابو بیداریشو؟؟؟  هایلین من روزی دو سه بارم سکسکه مبکنه ...

اره دلسای منم روزی چنبار سکسکه میکنه گاهی وقتا از 3بارم بیشتر وای امان از زمانی ک شب موقع خوابم سکسکه کنه😣از35هفته به تایم خواباشو خودت متوجه میشی ی ساعتای خاصی ارومه اروم خوابه بعد بیدار میشه برامن صبحا تاساعت 10خوابه شبام بیشتر خوابه بعداظهرا معمولا ی ساعتای خاص خوابه دیگ ساعت خواباش دستم اومده مامان فداش بشه

اره دلسای منم روزی چنبار سکسکه میکنه گاهی وقتا از 3بارم بیشتر وای امان از زمانی ک شب موقع خوابم سکسک ...

اوخی عزیزم چ خووووووبه😍

اخی عزیزم اینا همش طبیعیه،گیسوعه من جوری میچرخه و یهو میزنه ک شکمم بالا پایین میشه با شوهرم میترسیم ...

خب اخه اولین باریه ک اینجوری شدم بخدا الانم درد دارم

2706