2737
2739

سلام دوستان. کسی اسم استار سرویس به گوشش خورده. میگن واسه ماشین های خارجی سرویس در منزل ارائه میده. من هیوندا دارم تصادف کردم وقت نمیکنم ببرمش صافکاری. میخوام زنگ بزنم بیان درست کننش. میخواستم ببینم کسی از خدماتشون استفاده کرده؟

پیج اینستا داره ؟؟؟ من در به در دنبال یه همچین جایی ام. سایت هم اگر داره بهم بده عزیزم

آره عزیزم داره خودم از اینستا پیداش کردم. starservice_tehran اینو سرچ کنی میاد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مگه داریم یه همچین جایی چقدر خوووب 

منم دنبال یه جایی میگشتم بیان ماشینمو تعمیر کنن . چقدر خوب که حداقل یکی از آرزوهای زندگیم به حقیقت پیوست. آدرس یا شماره تلفنم دارن میشه بذارید تو همین تاپیک؟

2731
مگه داریم یه همچین جایی چقدر خوووب  منم دنبال یه جایی میگشتم بیان ماشینمو تعمیر کنن . چقدر خوب ...

عزیزم این شماره تماس و آدرسشونه 

آدرس : اتوبان بابایی – مجتمع تعمیرگاهی صدر – مجموعه استارسرویس – شماره 27
02122977009
 02122856939

مگه داریم یه همچین جایی چقدر خوووب  منم دنبال یه جایی میگشتم بیان ماشینمو تعمیر کنن . چقدر خوب ...

اره من مدتیه باهاشون در ارتباطم خیلی کارمو راحت کردن مخصوصا این که من زنم و محدودیت های خودمو دارم. هرکار و مشکلی داره ماشینم زنگ می زنم استار سرویس و تا الان که خیلی خوش قول و خوش برخورد بودن

2740