2737
2739
نه اصلا نمیفرستم. خودم هم سرکار نمیرم. کسی هم نمیتونه ب بچه م ایراد بگیره اختیار بچه م دست منه نه س ...

اختیار نمره ها و ثبت نامش ولی دست اوناست

و خدایی هست مهربان تر از حد تصور ...
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
من خودم معلمم نمیرم ..دخترمم کلاس اوله به هیچ وجه نمیفرستم

معلم دخترم خیلی خانمه. ادش کردیم تو گروه

ه روز ویس میزاره از بچه ها کار میخواد

خودش گفت نفرستید بچه ها رو سلامتیشون مهمتره

فقط اونایی که الان توشمال هستن پس کیا هستن 🤔و توروخدا ازاون مامانا نباشیدا که چن روز به عید قرارمیزاشتیم نمیاین ما نمی رفتیم زنگ میزدن بهمون که چرا نیومدید ازکل کلاس ۸ نفر نیومدن همه اومدن

به لطف دوستان عزیزم ۴ دفعه ترکیدم اونم بدون مقدمه لطفا تاپیک های مورد دارنزنیدکه آدم جواب میده یهو میبینه صفحه اش کارنمیکنه
2740

💕فدای سرت  اگر آنچه میخواستی نشد. اگر چرخ دنیابا چرختو نمیچرخد .تو چایت را بنوش☕روی ایوان خانه مادربزرگت بنشین و با او گپ بزن.میتوانی غرور را کنار بگذاری و عشق زندگیت را به یک شام دونفره دعوت کنی.❤️برای پرنده ها🕊️ دانه بریزی و بعد، از دیدن نوک زدن آنها به دانه های گندم🌾 لذت ببری.میشود دقایقی را برای مادرت ❤️کنار بگذاری و چند لحظه را در آغوش او سپری کنی میبینی که چقدر آرام بخش است.میشود از زندگی لذت برد .میشود از ثانیه ها 🕰️نهایت استفاده را کرد.مگر چقدر عمر میکنیم که بخواهیم آن را هم صرف سروکله زدن با این و آن بکنیم و از شکل راه رفتن همراهمان تا آبی بودن رنگ آسمانو گردی زمین 🌏ایراد بگیریم چه خوب میشد اگر میتوانستیم به زمین و زمان گیر ندهیم و سخت نگیریم.خوب میشد اگر زندگی میکردیم نه فقط نفس  میکشیدیم !😍😊
اختیار نمره ها و ثبت نامش ولی دست اوناست

چکار میخوان کنن؟

بگن اخراج؟!  میگم اقای مدیر لطفا نامه ی کتبی اخراج رو بنویس با علت ( بخاطر پیشگیری از شیوع کرونا) اخراج

اون وقت منم اون نامه رو میبرم شکایت ببینم حق ب کی میدن

البته هرگز این اتفاق نمی افته که بچه رو ثبت نام نکنن

فوق لیسانس مشاور و روانشناس  ۱۵ سال سابقه تدریس و مشاوره فارغ التحصیل دانشگاه شهید بهشتی❤😊
2706