2737
2734
عنوان

اولين باري كه دكتر گفت ivf

| مشاهده متن کامل بحث + 1587 بازدید | 85 پست
نه کاش تنبلی...  یائسگی زودرس میگیری وقتی کمه!!!  تعداد تخمک هایی که تو تخمدانت باقی مون ...

من ازدوج نکردم. دوره ام کاملا منظمه یعنی دقیق دقیق 14 هر ماه تا حالا عقب ننداختم و هیچ کدوم از علائم فیزیکی تنبلی رو ندارم ولی خب رفتم برا سونو گفت pco هستی. انقده نگرانم

سلام هموطن 🤚🤚🤚🏻🤚🏻🤚🏼🤚🏼🤚🏽🤚🏾😘😘😘😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بعني ivf هم براي مشكلات زنانه جواب ميده هم مردانه؟

بله، دوای هر دردی... راه آخره دیگه. 

خواستن علافی بیخودی نکشید

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️
اراسته يه جلسه رفتيم حرف نميزنه اصلا تعريف جنتي رو اينجا ديدم دكتر خوبيه ولي اونم وقت نذاشت تا ازماي ...

آراسته اولین بار رفتیم گفت ivf من گفتم بهتر نیست دارک بخوره بهتر میشخ عصیانی شد داد ه هوار راه اداخت به منشیش گفت کسی که میدونه دکتره راه ندید یعد دارو داد بهتر شد الان گفته عمل دکتر اینجا هم گفت عمل 

2728

اسی جون استرس رو از خودت دور کن حسابی 

الان تعداد زوج های که با ivf باردار میشن خیلی زیاد شده و خداروشکر چیزی به اسم ناباروری دیگه وجود نداره 

دیر و زود داره اما سوخت و سوز نداره 

توکلت به خدا

خدایا شکرت بالاخره منم مامان شدم بعد از سه بار ivf  ۱۵.۱۲.۱۳۹۹ بهترین روز زندگیم بود🥰🥰🥰                            ایشالله دامن همه منتطرا زود زود سبز بشه
عزیزم از لطف خدا نا امید نشین. دکترا همه چی میگن. لطفا امضاء م رو بخون. من حتی آی وی اف هم نمی تونست ...

واقعا خواست خدا ارجح تره ولي اخه ما سنمون بالا نيست تا قبل اقدام من پريودام دقيق و منظم همسرم وورزشكار بوده اصلا فكرشو نميكرديم اينطوري شه☹️

خداجونم مرسي كه معجزتو نشونمون دادي❤️شكرت☺️
سلام دلوانا جون. ما خوبیم عزیزم. 🥰 تو چطوری؟

منم بدک نیستم 

تو خونه خودمو قرنطینه کردم 

مراقب خودت باش بیرون نری یه وقت 

خدایا شکرت بالاخره منم مامان شدم بعد از سه بار ivf  ۱۵.۱۲.۱۳۹۹ بهترین روز زندگیم بود🥰🥰🥰                            ایشالله دامن همه منتطرا زود زود سبز بشه
من ازدوج نکردم. دوره ام کاملا منظمه یعنی دقیق دقیق 14 هر ماه تا حالا عقب ننداختم و هیچ کدوم از علائم ...

Pco تو آزمایش کاذب Amh زیاد تر از حد نرمال نشون میده! 

همین که منظم خوبه، اما شما اصلا نباید جلوگیری کنیدبعد ازدواج...

اولش چند ماهی با دارو گیاهی اقدام کنید، بعد با داروی شیمیایی... 

نهایتش نشد هم  ivf واستون جواب میده

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️
2738
منم بدک نیستم  تو خونه خودمو قرنطینه کردم  مراقب خودت باش بیرون نری یه وقت

منم همینطور

قبلش از ترس آنفولانزا، الانم که این بامبول جدید!!

وقتی کسی اندازه ا‌ت نیست، دست بـه اندازه ی خودت نزن...
واقعا خواست خدا ارجح تره ولي اخه ما سنمون بالا نيست تا قبل اقدام من پريودام دقيق و منظم همسرم وورزشك ...

منم همینم پریودام منظمه فولیکول دارم ولیpcoهستم شوهرم اهل ورزش و کوهنوردیه غذامون خوبه وصع شوهرم خیلی خرابه اولین بار فهمیدم دنیا رو سرم خراب شد الان بهترم دیگه خواست خداست من یه سقط هم داشتم نمیخوام تکرار بشه چون اسپرم مشکل داره احتمال سقط هست ivf بهتره

منم همینطور قبلش از ترس آنفولانزا، الانم که این بامبول جدید!!

😁😁😁😁😁

استرس نداشته باش ایشالله چیزی نمیشه زود زود هم ریشه کن میشه

آراسته اولین بار رفتیم گفت ivf من گفتم بهتر نیست دارک بخوره بهتر میشخ عصیانی شد داد ه هوار راه اداخت ...

اي واي 

اراسته همسر منو معاينه كرد گفت واريكوسل نداره

جنتي ديگه معاينه نكرد فقط سلنيوم فوليك اسيد ويتامين اي داد گفت ٢ ماه ديگه ivf كنيد 

البته ما تازه رفتيم ابن سينا من هنوز عكس رنگي سونو واژينال ازمايش روز سوم پزيود رو ندادم

Pco تو آزمایش کاذب Amh زیاد تر از حد نرمال نشون میده!  همین که منظم خوبه، اما شما اصلا نباید ج ...

نمیدونم چون دکتر پوست برام سونو نوشت گفت چون منظمی مشکلی نیست اگه منظم نباشی برات دارو میدادم که منظم شی ولی الان هیچی نیست. گفته 6 ماه دیگه دوباره برم سونو. فکر کنم تخمدان راست 14.5 بود تخمدان چپ12 

سلام هموطن 🤚🤚🤚🏻🤚🏻🤚🏼🤚🏼🤚🏽🤚🏾😘😘😘😘
عزیزم چرا سختش می‌کنی البته منم روز اول حال شما رو داشتم ولی الان پشیمونم چرا زودتر انجام ندادم

راست ميگي تو اين راه ادم بايد روحيه داشته باشه 

خدا بهم صبر بده ايشالله درد داده درمون هم ميده مطمعنم ولي من زودرنج و سوسولم ☹️

شما مشكلتون چي بود؟