2737
2734
عنوان

وووی جونم کی بشه منم جوجه م دنیا بیاد اینجوری ریزه میزه بغلش کنم😍😞

| مشاهده متن کامل بحث + 826 بازدید | 66 پست
خوش به حالت😍

انشاله قسمت توهم بشه خشکلم 

خانومای مهربون کاربر قدمی هستم سال ۹۶ این کاربری جدیدمه قبلی ترکید لطفا برای سلامتی کوچولوی تو دلم و اینکه سلامت دنیا بیاد  و انیکه همه منتظرا دامنشون سبز بشه یه صلوات مهمونم کنید🙏🏻❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وااای چه نانازه خدااا😍😍😍😘😘😘

خیلی دوسش دارم 😍

خانومای مهربون کاربر قدمی هستم سال ۹۶ این کاربری جدیدمه قبلی ترکید لطفا برای سلامتی کوچولوی تو دلم و اینکه سلامت دنیا بیاد  و انیکه همه منتظرا دامنشون سبز بشه یه صلوات مهمونم کنید🙏🏻❤️
2728
انشاالله به زودی دنیا میاد و بغلش میکنی عزیزم 

انشاله همه ی خانوما به سلامتی فازغ بشن و نی نی شونو بغل کنن و منتظرا به ارزوی دلشون برسن 

😁😁😁نهه منم اول همینو دیدم نه پاشه چهارزانو بچرو گذاشته رو پاش😁😁😁

😂😂😂😂😂😂اره ولی بیشتر شبیه سینه بدون هاله اس😂😂

سنگ شانس من سنگ توالته ...😒                              سومین کاربریمه😒
2738
اخماش. پسر من هم موقع تولد یه اخمایی میکرد بیا و ببین

ای جونم من حتی نمیدونم دختره یا پسر موش کوچولو 

منم دلم خواست زودتر مهر بشه کوچولو دارشم ایشالله

نی نی منم مهرماهیه☺️

دلم بهانه دارد!                                                          تو میدانی بهانه چیست؟                                          بهانه همان است که چمدان خالی را میگذاری کنار در تا بترسد، روسرت ات را شل میبندی تا اشاره کند "بکش جلو آن بی صاحب را " بی آنکه چتر بر سرت بگیری به باران میروی تا چتر نگاهش را روی سرت که نه روی دلت نگه دارد... خلاصه برای ما فقیر فقرا که به داشتن یک کف دست مهر و محبت محتاحیم ، بهانه همان است که دلت پرواز بخواهد اما کلی هزینه بابت قفس داده باشی...                      
انشاله همه ی خانوما به سلامتی فازغ بشن و نی نی شونو بغل کنن و منتظرا به ارزوی دلشون برسن 

الهی آمین 

هرکی هم که داره عاقبت به خیر شدنشون رو ببینه

حرف و سخن نشخوار آدمیزاده دهن آدم زنده به علامت حیات دائم باید بجنبه یا با خوردن یا با حرف مفت👍👍👍👍👍
عه منم اینو دیدم به شوهرم نشون دادم گفتم ببین چه وحشتناکه قیافه ش بیا هیچ وقت بچه دار نشیم اونم گفت ...

وای چطور دلت میاد 😑😑بچه به این شیرینی بعدش بچه که تازه دنیا میاد اصلا خشکل نیست زیاد چون تو شکم بوده و تحت فشار این کوچولو خیلیم خشکله 

😂😂😂😂😂😂اره ولی بیشتر شبیه سینه بدون هاله اس😂😂

😁😁😁😁😁فک کردم فقط ذهن خودم خرابه خوشحالم یک دیگه هم مثل خودم پیداکردم🤣

لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین
2706