2737
2739
عنوان

سایه ابروم خراب شده بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 1378 بازدید | 117 پست
بله عزیزم اونیکه بگه ضرر نداره بنظرم اشتباه کرده بذار بمونه بعدا البته تو شیردهی اگه انجام دادین حتم ...

مرسی عزیزمممم😘💓💓💓

توروخدابرای زودتر حل شدن مشکل پدرومادرم دعا کنید مادرم روی خوش زندگیرو ببینه خدایا قربونت بشم    خیلی خوشحال میشم انشالله ک خواسته دلتون با صلاح خدا یکی بشه دوستای نی نی سایتی❤عاشق قلبای مهربونتونم❤💜خدایا شکر همه نعمت هات

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ابروی من اینطوری در اومده کم رنگه ماژیک میزنم

چقدنازی...ابروهاتم خوبه فقط ی کم دم بدی بهش

توروخدابرای زودتر حل شدن مشکل پدرومادرم دعا کنید مادرم روی خوش زندگیرو ببینه خدایا قربونت بشم    خیلی خوشحال میشم انشالله ک خواسته دلتون با صلاح خدا یکی بشه دوستای نی نی سایتی❤عاشق قلبای مهربونتونم❤💜خدایا شکر همه نعمت هات
2728

وای اسی چقد ابروهاتو خراب کرده...😔😔😔😔

فدات شم..آها باشه فدات 😘

😘😘😘😘😘😘

اصلا اینطوری نیس طراحی ک میکنن بعدش با یه ماژیک دیگه نقطه های ریز میزنن بعد اونو پاکش میکنن

نقطه های ریز با پنبه که هی میکشن رو ابرو پاک تمیشه؟!

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
2740
نقطه های ریز با پنبه که هی میکشن رو ابرو پاک تمیشه؟!

ن عزیزم ب هیچ عنوان پاک نمیشه میره زیر سایه معلوم نمیشه

خدایا شکر بابت آسانی بعد هر مشکلات.⁦❤️⁩⁦❤️⁩خدایا مواظب پسرم و باباش باش⁦♥️⁩⁦♥️⁩تیکر به‌وقت تولد یک سالگی پسرم
2706