2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

انقدر بدم میاد دختر به اون سن از این خاله زنک بازیا دربیاره😐من ۱۴ سالم بود درباره ی هرچی میخواستم ح ...

والا بخدا الان همه دوس پسر دارن بخدا من تا بزرگ شدم فک میکردم بچه از ناف میاد بیرون 

خداجونمم  به امید ت هر چی به مصلحتمه برام پیش بیاد خودمو  میسپارم به تو ❤️
وا دختر  بچه ۱۴ ساله مگه اجازه داره بشینه قاطی بزرگترا انقدر گنده گنده حرف بزنه؟! والا ما دختر ...

الان اینقدر به بچه هاشون رک میدن دیگه بچه فرق بین بی ادبی و بی احترامی وبزرگتر و کوچیکتر و نمیفهمه هرچی دلش بخواد میگه مادرش هم تشویقش میکنه

اونایی که به قد بلندا میگن نردبون ، خودشون سه پاین 😒
2731
تیکه بنداز یه دفعه بهش بگو تو سوتین نمیخوای چسب زخم بزن 

😂😂😂 بخدا ببینمش یه تیکه بارش میکنم دختره عوضی اومده خونمون نمک میخوره نمکدونم میشکنه

2740
دخترای تو این سنو سال خیلی مغرورن فک میکنن همه چشمشون به اوناست 

والا شوهرم سرشو‌اصلا بلند نکرد فقطگوشی دستش بود اینم رفته گفته وای چه خوشکله من حاملم الان حال ندارم به خودم برسم لاغر شدم ازبس معدم اذیتم میکنه 

دختر ١٤ ساله ها چقدر خاله زنك شدن

من دو سال پيش رفته بودم ارايشگاه موهام بلوند بود 

ارايشگر ميشد خاله ي دختره

دختره پررو برگشت تو روم گفت واي من انقدر از موي بلوند بدم مياد واقعا چرا اين رنگي ميكنيد موهاتونو اخه 😐

منم گفتم توي اين سن كم بايدم بدت بياد هنوز به سني نرسيدي كه راجع به رنگ مو نظر بدي و بخواي فكر كني 

دلم ميخواست يكي هم ميزدم تو دهنش دختره ي ....

والا شوهرم سرشو‌اصلا بلند نکرد فقطگوشی دستش بود اینم رفته گفته وای چه خوشکله من حاملم الان حال ندارم ...

من جات بودم مینشوندم سرجاش دختره ی آویزون

هر زنی برای لبخند زدن در آینه باید مردی را داشته باشد که با شـانه‌ی انگشت‌هایش، گره دلتنگی موهای بلند زن‌را باز کند و بگوید که هرجور که باشی،زیبایی❤👩‍❤️‍👨

یه دختر 13 ساله اینجا تاپیک رده بود ک دوست پسرش ولش کرده😅

شما دیگه ازشون چ انتظاری داری

خودم 14 سالگی تو حموم حبس میکردم خودمو ک فقط شاگرد اول بشم😅 الکی درس خوندما این همه سال.بعد ک20 سالم شد رفتم دانشگاه اونجا فهمیدم بچه چطور بدنیا میاد دراین حد عمرم ب باد رفت

فرزندم،از ملالتهای این روزهای مادری ام برایت میگویم... از این روزها که از صبح باید به دنبال پاهای کوچک و لرزان تو بدوم و دستت را بگیرم تا زمین نخوری. به کارهای روی زمین مانده ام نمیرسم این روزها که اتاقها را یکی یکی دنبال من می آیی، به پاهایم آویزان میشوی و آن قدر نق میزنی تا بغلت کنم، تا آرام شوی. این روزها فنجان چایم را که دیگر یخ کرده، از دسترست دور میکنم تا مبادا دستهای کنجکاوت آن را بشکند. با ناراحتی و ناامیدی سر برگرداندنت را میبینم که سوپت را نمیخوری و کلافه میشوم از اینکه غذایت را بیرون میریزی. هرروز صبح جارو میکشم، گردگیری میکنم، خانه را تمیز میکنم و شب با خانه ای منفجر شده و اعصابی خراب به خواب میروم. روزها میگذرد که یک فرصت برای خلوت و استراحت پیدا نمیکنم و باز هم به کارهای مانده ام نمیرسم...امشب یک دل سیر گریه کردم. امشب با همین فکر ها تو را در آعوش کشیدم و خدا را شکرکردم و به روزها سالهای پیش رو فکر کردم و غصه مبهمی قلبم را فشرد...تو روزی آنقدر بزرگ خواهی شد که دیگر در آغوش من جا نمیشوی و آنقدر پاهایت قوت خواهد گرفت که قدم قدم از من دور میشوی و من مینشینم و نگاه میکنم و آه... روزگاری باید با خودم خلوت کنم و ساعتها را بشمارم تا تو از راه بیایی و من یک فنجان چای تازه دم برایت بیاورم و به حرفهایت با جان گوش بسپرم تا چای از دهن بیفتد.... روزی میرسد که از این اتاق به آن اتاق بروم و خانه ای را که تو در آن نیستی تمیز کنم. و خانه ای که برق میزند و روزها تمیز میماند، بزرگ شدن تو را بیرحمانه به چشمم بیآورد. روزی خواهد رسید که تو بزرگ میشوی، شاید آن روز دیگر جیغ نزنی، بلند نخندی، همه چیز را به هم نریزی... شاید آن روز من دلم لک بزند برای امروز... روزی خواهد رسید که من حسرت امشبهایی را بخورم که چای نخورده و با سردرد و گردن درد و با فکر خانه به هم ریخته و سوپ و بازی و... به خواب میروم...شاید روزی آغوشم درد بگیرد، این روزهادارد از من یک مادر به شدت بغلی میسازد...!
دختر ١٤ ساله ها چقدر خاله زنك شدن من دو سال پيش رفته بودم ارايشگاه موهام بلوند بود  ارايشگر م ...

والا به اون چه اصلا نه تربیت دارن نه حیا نه هیچی 

اونایی که به قد بلندا میگن نردبون ، خودشون سه پاین 😒